Oliver Riedel Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 http://www.super.cz/vtipky/5666-chlapec-nechtel-prijit-o-body.html Docela dobře rasuje tu černou 206 v tunelu... Citovat
MPavel Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 Síla jako prase!! Upřímně kdybych byl v pozici toho maníka ve 206 co stojí v tom tunelu a takhle do mě najížděl tak vylezu z auta a šel bych ho vytáhnout vlastnoručně a rozkopal bych mu ksicht... Ty cajti mi přišli trochu neschopni. Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...? Citovat
Pata Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 to u sebe nemaji nuz, ze by mu prorizli gumy? nebo banan do vyfuku? chudak ten s tou motorkou, vypada to, ze tam nechal nohu Citovat
@re Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 no ani nemluv... střílet takové prasata.... Jezdím denně do školy a je jen otázka času než mně nějaký kripl sejme... nedávno mi vjel jeden borec do protisměru (předjížděl přes třetí (muj) pruh ) a pak mi jeden jouda skřížil cestu... Tehdy jsem si říkal, že mně investice do nových brembo brz zachránila... Děs... Citovat
Béďa Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 boze to D.E.B.I.L. !!!!!!!! [upravil dne 9/12/2006 Béďa] Citovat
Tommy306 Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 Původně zaslal: MPavel ... Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...? jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky... Citovat
BobyD Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 To jo Anglicky policajti jsou pomerne mirny ale tohle je dost sila chlapek asi neco vysmrk:nevim Citovat
MPavel Odesláno 9. prosinec 2006 Odesláno 9. prosinec 2006 Původně zaslal: Tommy306 Původně zaslal: MPavel ... Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...? jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky... Máš pravdu a s USA taky. Když občas koukám na jejich policejní zaběry tak ty se s nima opravdu nemazlí.... Není se čemu divit... Citovat
OK406 Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Původně zaslal: MPavel Původně zaslal: Tommy306 Původně zaslal: MPavel ... Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...? jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky... Máš pravdu a s USA taky. Když občas koukám na jejich policejní zaběry tak ty se s nima opravdu nemazlí.... Není se čemu divit... Problém rozbít okno u vozidla není, pokud máš čím a víš jak. Taky se divím, proč nepoužili zbraň. Tomto případě by to bylo oprávněné, jelikož se vozidlo dle zákona považuje za zbraň a navíc, tam by útok na veřejného činitele + neuposlechnutí výzvy + poškozování cizí věci atd.... tak tolik zákon! Ale znáte dnešní dobu.................:myslim:myslim:(:(:bojim:bojim Citovat
Marcel505 Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Taky mi přišli policajti trošku neschopní... Hlavně že je nepřejel... Citovat
OK406 Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Původně zaslal: Marcel505 Taky mi přišli policajti trošku neschopní... Hlavně že je nepřejel... A co myslíš, že by se mu u nás stalo?? dostal by 4 roky a pokud by byl hodný, tak za dva roky by byl už doma.:D:D:D:D:D Citovat
Gotrek Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli). Citovat
Dundee Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Původně zaslal: Gotrek Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli). Nepleteš se, kolem pochůzkářů jezdí po rajónu jedno auto, ve kterém ty zbraně jsou a na vyžádání kára přijede... Tahle situace byla trochu jiná, tady měli auta, motorku... Citovat
OK406 Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Původně zaslal: Dundee Původně zaslal: Gotrek Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli). Nepleteš se, kolem pochůzkářů jezdí po rajónu jedno auto, ve kterém ty zbraně jsou a na vyžádání kára přijede... Tahle situace byla trochu jiná, tady měli auta, motorku... Teď se v ve Velké Británii změnily zákony a \"bobíci\" už nemají jen pendrek čili obušek ale i střelnou zbraň. Bohužel:myslim doba se mění a lidé jsou čím dál tím více agresivnější!:roker Citovat
ajven Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Toho pažouta mi bolo ľúto. Ale doprial by som mu ujsť tým poldom. To bolo ako v NFS Most wanted. Nezdalo sa Vam to dosť reálne? Ja si myslím, že to bol nejaký veľký fan tejto hry ako ujsť policajnej nahánačke. :D:D Citovat
barenst Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 Me to pripadalo strasne hloupe , ale buhvi co mel na svedomi nebo co vezl v aute ze tak utikal . Citovat
Medion Odesláno 10. prosinec 2006 Odesláno 10. prosinec 2006 no dobrý prase.a fíci jako fakt neschopný.měli ho tam na místě rozstřílet na cucky.aspoň by bylo o jednoho debila míň Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.