Čeněk Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 Chci se jen zeptat, dá se nějak dodělat automatické dojíždění oken po zamčení centrálem na P406. Dá se to nějak naprogramovat? Má někdo radu ??? Díky:myslim Citovat
Čeněk Odesláno 26. listopad 2006 Autor Odesláno 26. listopad 2006 Tak sláva, už jsme dva........... Citovat
Pinďa Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 Původně zaslal: Čeněk Tak sláva, už jsme dva........... Nééééé, už jsme tříííí! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Citovat
lukash Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 Původně zaslal: Čeněk Chci se jen zeptat, dá se nějak dodělat automatické dojíždění oken po zamčení centrálem na P406. Dá se to nějak naprogramovat? Má někdo radu ??? Díky:myslim Hodne se toto resilo tady a , a tady, myslim ze 406 a 307 to budou mit stejne. Citovat
Radek V. Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 Kdysi jsem si to dodělával na starou 406ku. Musí se dokoupit modul, který je na dvě okna a cena je cca 500kč. Tak že na čtyři okna je potřeba moduly dva a když to někdo chce třeba ještě na el.střešní okno.....tak zase jeden. Možná když se prohrabu v paměti a dokladech, tak zjistím i dodavatele a montáž... Citovat
OK406 Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 Já mám na dálkovém centrálu nadstandardní zamykání. Jsou to dvě tlačítka. Jedním tlačítkem zamknu dveře, druhým tlačítkem se my zavřou všechny čtyři okna + se zvýší zabezpečení ( ne alarm, ten nemám). Myslím, že se to tu řešilo v tématu \"Superblokáda\". Citovat
l.hrudka Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 No ja sem to resil taky ale kdyz je tam ta funkce proti priskripnuti tak to k ridici neslo dodat slo udelat jen okno spolujezdce Citovat
ajven Odesláno 26. listopad 2006 Odesláno 26. listopad 2006 Původně zaslal: OK406 Já mám na dálkovém centrálu nadstandardní zamykání. Jsou to dvě tlačítka. Jedním tlačítkem zamknu dveře, druhým tlačítkem se my zavřou všechny čtyři okna + se zvýší zabezpečení ( ne alarm, ten nemám). Myslím, že se to tu řešilo v tématu \"Superblokáda\". odkaz by nebol? Citovat
MPavel Odesláno 27. listopad 2006 Odesláno 27. listopad 2006 Původně zaslal: Radek V. Kdysi jsem si to dodělával na starou 406ku. Musí se dokoupit modul, který je na dvě okna a cena je cca 500kč. Tak že na čtyři okna je potřeba moduly dva a když to někdo chce třeba ještě na el.střešní okno.....tak zase jeden. Možná když se prohrabu v paměti a dokladech, tak zjistím i dodavatele a montáž... Radku to by bylo skvělý kdybys to zjistil. Mě by se to totiž hodilo na střešní okno... Díky Citovat
matony Odesláno 27. listopad 2006 Odesláno 27. listopad 2006 Fakt dobrý dotaz.... Tiež som uvažoval o namontovaní automatického dojazdu okien. Pár krát sa mi stalo, že som zapípol môjho LEVA a až potom som si všimol, že okno je otvorené. Brácho to má na Octavii /asi od výroby/ namontované... a je to super. Ak si to dáte namontovať dajte správu či to funguje... a či to funguje aj na P 406 rv 2001. http://www.softplus.sk/eshop/index.php?categoryID=111 Citovat
Radek V. Odesláno 28. listopad 2006 Odesláno 28. listopad 2006 Původně zaslal: MPavel Původně zaslal: Radek V. Kdysi jsem si to dodělával na starou 406ku. Musí se dokoupit modul, který je na dvě okna a cena je cca 500kč. Tak že na čtyři okna je potřeba moduly dva a když to někdo chce třeba ještě na el.střešní okno.....tak zase jeden. Možná když se prohrabu v paměti a dokladech, tak zjistím i dodavatele a montáž... Radku to by bylo skvělý kdybys to zjistil. Mě by se to totiž hodilo na střešní okno... Tak jsem včera mluvil s Karlem Č. který se touto problematikou zabývá a nepotěším Tě. Na střešní okno musí být modul s nějakou pamětí, aby vyhodnotil ve které poloze to okno právě je a aby se pak nestalo, že místo aby se okno zavřelo, bude otevřené dokořán. Jo a ještě mi slíbil, že sem o tom něco napíše, ale chce to trochu strpení...... Díky Citovat
Radek V. Odesláno 28. listopad 2006 Odesláno 28. listopad 2006 zde jsou stránky, kde se to dá sehnat v Praze http://www.autotopcentrum.cz/store/index.php?prvni=90&node=atc-sec&q=&Akce= Citovat
Čeněk Odesláno 29. listopad 2006 Autor Odesláno 29. listopad 2006 Tak děkuji všem za radu a v sobotu vyzkouším:aut Citovat
Karel Č Odesláno 1. prosinec 2006 Odesláno 1. prosinec 2006 Takže konečně jsem se sem dostal. Dojezd dvoupolohového střešního okna, které nemá svojí ovládací elektroniku je nějakým profi modulem neřešitelná, protože takový modul už na trhu neexistuje(nebo o něm nevím). Co se týče dojezdů bočních oken, tak to se řeší tímto modulem: http://www.autotopcentrum.cz/store/index.php?q=m-72&node=el-komp Jeden modul slouží pro 2 okna. Dojezd se zapojuje na silové vodiče do série mezi spínač a motor. U 406 je řidičovo okno vybaveno vlastní ovládací elektronikou, která je integrována do motoru a ze spínače ze vede pouze slaboproudé ovládání, takže tam bez zásahu do jednotky motoru stahování nelze použít dojezdový modul. Existuje tam ale jednodušší řešení využít stávající dojezdovou elektroniku a pouze se paralelně připojit na slaboproudé ovládání ze spínače. Ještě je nutné přepojit napájení elektroniky motoru z klíčkového plusu na trvalé plus. Jediná nevýhoda tohoto zapojení je, že zvýší klidový odběr z baterie o cca 20 mA. Takto se to dá určitě zapojit u starého modelu, u nového to na 100% ověřené nemám, ale myslím, že to bude obdobné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.