Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Automatický dojezd oken po zamčení 406


Recommended Posts

Odesláno

Chci se jen zeptat, dá se nějak dodělat automatické dojíždění

oken po zamčení centrálem na P406. Dá se to nějak naprogramovat? Má někdo radu ??? Díky:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Čeněk

Chci se jen zeptat, dá se nějak dodělat automatické dojíždění

oken po zamčení centrálem na P406. Dá se to nějak naprogramovat? Má někdo radu ??? Díky:myslim

Hodne se toto resilo tady a , a tady, myslim ze 406 a 307 to budou mit stejne.

Odesláno

Kdysi jsem si to dodělával na starou 406ku. Musí se dokoupit modul, který je na dvě okna a cena je cca 500kč. Tak že na čtyři okna je potřeba moduly dva a když to někdo chce třeba ještě na el.střešní okno.....tak zase jeden. Možná když se prohrabu v paměti a dokladech, tak zjistím i dodavatele a montáž...;)

Odesláno

Já mám na dálkovém centrálu nadstandardní zamykání. Jsou to dvě tlačítka. Jedním tlačítkem zamknu dveře, druhým tlačítkem se my zavřou všechny čtyři okna + se zvýší zabezpečení ( ne alarm, ten nemám). Myslím, že se to tu řešilo v tématu \"Superblokáda\".

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Já mám na dálkovém centrálu nadstandardní zamykání. Jsou to dvě tlačítka. Jedním tlačítkem zamknu dveře, druhým tlačítkem se my zavřou všechny čtyři okna + se zvýší zabezpečení ( ne alarm, ten nemám). Myslím, že se to tu řešilo v tématu \"Superblokáda\".

odkaz by nebol?

Odesláno
Původně zaslal: Radek V.

Kdysi jsem si to dodělával na starou 406ku. Musí se dokoupit modul, který je na dvě okna a cena je cca 500kč. Tak že na čtyři okna je potřeba moduly dva a když to někdo chce třeba ještě na el.střešní okno.....tak zase jeden. Možná když se prohrabu v paměti a dokladech, tak zjistím i dodavatele a montáž...;)

Radku to by bylo skvělý kdybys to zjistil. Mě by se to totiž hodilo na střešní okno...

Díky

Odesláno

Fakt dobrý dotaz....

Tiež som uvažoval o namontovaní automatického dojazdu okien. Pár krát sa mi stalo, že som zapípol môjho LEVA a až potom som si všimol, že okno je otvorené. Brácho to má na Octavii /asi od výroby/ namontované... a je to super. Ak si to dáte namontovať dajte správu či to funguje... a či to funguje aj na P 406 rv 2001.

http://www.softplus.sk/eshop/index.php?categoryID=111

Odesláno
Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: Radek V.

Kdysi jsem si to dodělával na starou 406ku. Musí se dokoupit modul, který je na dvě okna a cena je cca 500kč. Tak že na čtyři okna je potřeba moduly dva a když to někdo chce třeba ještě na el.střešní okno.....tak zase jeden. Možná když se prohrabu v paměti a dokladech, tak zjistím i dodavatele a montáž...;)

Radku to by bylo skvělý kdybys to zjistil. Mě by se to totiž hodilo na střešní okno...

Tak jsem včera mluvil s Karlem Č. který se touto problematikou zabývá a nepotěším Tě. Na střešní okno musí být modul s nějakou pamětí, aby vyhodnotil ve které poloze to okno právě je a aby se pak nestalo, že místo aby se okno zavřelo, bude otevřené dokořán.

Jo a ještě mi slíbil, že sem o tom něco napíše, ale chce to trochu strpení......;)

Díky

Odesláno

Takže konečně jsem se sem dostal.

Dojezd dvoupolohového střešního okna, které nemá svojí ovládací elektroniku je nějakým profi modulem neřešitelná, protože takový modul už na trhu neexistuje(nebo o něm nevím).

Co se týče dojezdů bočních oken, tak to se řeší tímto modulem: http://www.autotopcentrum.cz/store/index.php?q=m-72&node=el-komp Jeden modul slouží pro 2 okna.

Dojezd se zapojuje na silové vodiče do série mezi spínač a motor.

U 406 je řidičovo okno vybaveno vlastní ovládací elektronikou, která je integrována do motoru a ze spínače ze vede pouze slaboproudé ovládání, takže tam bez zásahu do jednotky motoru stahování nelze použít dojezdový modul. Existuje tam ale jednodušší řešení využít stávající dojezdovou elektroniku a pouze se paralelně připojit na slaboproudé ovládání ze spínače. Ještě je nutné přepojit napájení elektroniky motoru z klíčkového plusu na trvalé plus. Jediná nevýhoda tohoto zapojení je, že zvýší klidový odběr z baterie o cca 20 mA. Takto se to dá určitě zapojit u starého modelu, u nového to na 100% ověřené nemám, ale myslím, že to bude obdobné.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...