Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Všiml jsem si docela zajímavý věci ve svý 106ce. Nastartoval jsem studenej motor a slyšel jsem zurčení vody jakoby z kaslíku před spolujezdcem, přesně zvuk jak nějakej potůček:). Zvuk se zesiluje s přidáním plynu, na volnoběh je to slyšet jenom hrozně slabě. Nenapadá někoho něco čím to? Dřív to myslim nedělalo. Napadá mě málo chladičky a tím pádem zavzdušněná soustava - je slyšet přelávající se voda ale motor se nepřehřívá a množství vody jsem nedávno kontroloval. Díky za názory

Odesláno

Janě, na hadici vedoucí do interiéru (v motorovém prostoru)je taková čepička, s kterou když pootočíš, tak začne vytékat chladicí kvapalina. Když prská nebo bublá, je zavdušněné topení. (mmch, je to jeden z nejvyšších bodu chladicí soustavy)

Odesláno
Původně zaslal: Luig

Všiml jsem si docela zajímavý věci ve svý 106ce. Nastartoval jsem studenej motor a slyšel jsem zurčení vody jakoby z kaslíku před spolujezdcem, přesně zvuk jak nějakej potůček:). Zvuk se zesiluje s přidáním plynu, na volnoběh je to slyšet jenom hrozně slabě. Nenapadá někoho něco čím to? Dřív to myslim nedělalo. Napadá mě málo chladičky a tím pádem zavzdušněná soustava - je slyšet přelávající se voda ale motor se nepřehřívá a množství vody jsem nedávno kontroloval. Díky za názory

Kdyby v soustavě byl vzduch, tak by to to zurčení pak dělalo. Měl jsi přepnuto na teplo, když se měnila kapalina?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...