Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavaba manuální klimy na automatickou


milda

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, co by obnášela přestavba manuální klimy za automatickou. Je mi jasné, že nebude stačit sehnat jen druhý ovládací panel, ale předpokládám že i nějakou regulaci do topení, kabely, úprava v BSI, .... . Potřebné věci bych na to předpokládám sehnal někde použité, jen nevím co všechno potřebuji. A taky abych to pak rozchodil.

Jo a je to na 307sw 2,0HDi Siemens 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, já jsem si to myslel, že tu už o tom někdy byla nějaká řeč. Ale nějak jsem to teď nenašel. Ale stejně mě to neuspokojilo. Já bych se toho nebál, když se podaří rozumně sehnat na to všechny věci. Podle mě to asi tak složité nebude, když u nového auta je příplatek za automaticku klimu jen 14000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

Jó, já jsem si to myslel, že tu už o tom někdy byla nějaká řeč. Ale nějak jsem to teď nenašel. Ale stejně mě to neuspokojilo. Já bych se toho nebál, když se podaří rozumně sehnat na to všechny věci. Podle mě to asi tak složité nebude, když u nového auta je příplatek za automaticku klimu jen 14000Kč.

No tak jo, neboj se toho - ale počítej s tím, že budeš první, kdo to zkusí (každý jiný přišel na to, že to je opravdu nesmysl), takže ti s tím nikdo neporadí a budeš to muset vyzkoušet sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zarytej zastance autoklimy a mam manualni. Taky jsem premyslel o vymene a zjistoval co o jak, vcetne dotazu na servisaky... me zajimala vymena na 406ce, starsi model. Obnaselo by to vymenu panelu, vsech klapek vetrani, natahani veskere elektroinstalace ovladani klapek a pak vymenu nekterych komponenet chladiciho systemu, myslim ze chladic a jeste par dalsich veci... muj automechanik to oznacil za naprostej nesmysl, zhovadilost a zoufalost - cena cca 30k. Kazdopadne me s tim vyhodil, ze v takovym absurdnim projektu zatazenej bejt nechce :-) ale autoklimu bych moc rad, mlask mlask... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

Jó, já jsem si to myslel, že tu už o tom někdy byla nějaká řeč. Ale nějak jsem to teď nenašel. Ale stejně mě to neuspokojilo. Já bych se toho nebál, když se podaří rozumně sehnat na to všechny věci. Podle mě to asi tak složité nebude, když u nového auta je příplatek za automaticku klimu jen 14000Kč.

Něo prodávaj na www.conrad.cz prej tím lze přestavět jakoukoli manuální klimu na automat a ten displejík s tlačítkama esteticky taky nevypadá nejhůř. Nicméně já bych to určitě osobně nedělal a už vůbec bych nebyl ochotnej do toho investovat 14litrů (jinak jsem šťastný majitel automatiky :P).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

No kdyby se mi náhodou podařilo porovnat svoji manuální klimu s autem s digi klimou a zjistit, co všechno potřebuju, tak s tím stejně nehnu, pokud to komunikuje s BSI. Proto potřebuju radu, nejlíp od nějakého servismena

Tak se do toho směle pusť.:potlesk Držím ti palce.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...