PaKr Odesláno 19. červen 2025 Odesláno 19. červen 2025 No nevím, ale 206 s 1.1 HFX najela i při rozvážkovém provozu 700 až 800 na nádrž... Docela přemýšlím, že bych se na to podíval, ale můžu až v červenci. @Bedřich_plešatý pokud budeš chtít, tak se klidně přihlaš Citovat
Bedřich_plešatý Odesláno 20. červen 2025 Autor Odesláno 20. červen 2025 (upraveno) Ahoj, děkuji na za nabídku, ale mám to k vám skoro přes celou republiku, a s tou spotřebou...., zkusím oslovit zdejší servis, aby to připojili na diagnostiku, snad něco najdou V 19. 6. 2025 at 11:03, VojtouNerCZ napsal: Říkal jsem si, že to napíšu, že vti a TU je jak jabko a hrušky. Ale zas bych byl za toho, kdo ho tu věčně tepe xD Jinak píchni to na origo diag ať se to zkontroluje a pak postupně. Na tohle může mít vliv x věcí, od systému zapalování až po kat, lambdy a vejfuk. No a nebo máš někde díru xD Ahoj, zkusím zdejší servis, snad něco najdou, díky V 19. 6. 2025 at 14:06, VojtouNerCZ napsal: No a kolik tankuješ tu plnou litrů? ahoj, tankuji většinou cca 40 litrů Upraveno 20. červen 2025 uživatelem pavelu96 Necituj předchozí příspěvek, nepiš další příspěvky můžeš použít multicitaci tlačítkem "+". Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červen 2025 Odesláno 20. červen 2025 (upraveno) před 4 minutami, Bedřich_plešatý napsal: ale mám to k vám skoro přes celou republiku Tak nevím, ale Libhošť máš asi 30 km Bydlíte skoro vedle sebe Upraveno 20. červen 2025 uživatelem Radek Hurvajz PaKr a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
PaKr Odesláno 20. červen 2025 Odesláno 20. červen 2025 @Radek Hurvajz ještě by to mohli být Hranice u Aše Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červen 2025 Odesláno 20. červen 2025 @PaKr podle směrovacího čísla jsou to ty u Ostravy Citovat
PaKr Odesláno 20. červen 2025 Odesláno 20. červen 2025 @Radek Hurvajz já směrovák bohužel nevidím, ale ty známější Hranice mě napadly pochopitelně jako první až když @Bedřich_plešatý psal, že to má daleko, tak jsem si vzpomněl na ty u Aše Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
davidse Odesláno 21. červen 2025 Odesláno 21. červen 2025 (upraveno) S tímto autem je spotřeba 7l/100 km max a kolik má nádrž objem, někde ti uniká palivo, takovou spotřebou by si musel jezdit jako Ayrton Senna Upraveno 21. červen 2025 uživatelem davidse Citovat
Bedřich_plešatý Odesláno 21. červen 2025 Autor Odesláno 21. červen 2025 Ahoj, tak jsem zjistil, že asi neumím číst, jsem četl obec Libohošť a ta je někde u Benešova, teď jsem si to přečetl pořádně a je to Libhošť, takže to mám jak je výše psáno, jen kousek. Jestli by jste tedy někdy na mě měl někdy chvilku času, tak bych se rád zastavil, ale jestli by to nevadilo, tak až po prázdninách, děti dovolené apod. Citovat
PaKr Odesláno 22. červen 2025 Odesláno 22. červen 2025 @Bedřich_plešatý mě to je jedno, nakonec moje spotřeba to není Akorát starosti o auta musím podřídit tomu, že dělám na tři směny a protože nemám garáž tak i podle počasí Ale ještě můžeš zkusit tady : http://autoservisrhr.cz/ Máš to kousek blíž a dělají hlavně peugeot a citroen ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
P607Olda Odesláno 22. červen 2025 Odesláno 22. červen 2025 Kolik ukazuje palubní počítač? Rychlost 80, na pětku, po rovině, měl by mít pod 5 litrů. VojtouNerCZ a ozzy56 ohodnotil 2 Citovat
Bedřich_plešatý Odesláno 22. červen 2025 Autor Odesláno 22. červen 2025 Ahoj, díky zkusím ten servis. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.