krtek 2 Odesláno 8. březen 2016 Odesláno 8. březen 2016 (upraveno) mechanika sa proste roztocila a pripojilo sa to ked som DVD vybral a skusil tak sa to nepripojilo tak som vypol PP2000 zalozil cd a znova sa to spojilo ja niesom it-ckar to necham na sikovnejsich ale proste be DVD ani tuk do rj motora (u mojej 406)zvysok ano ja to este otestujem viackrat ale uz nebol cas pracujem ale slo to iba cez test jednotlivych pocitacov ako pisal Honza Upraveno 8. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 (upraveno) tak som sa tomu trochu povenoval a je to tym ,takze u mna su dve moznosti bud necham dvd v mechanike alebo obsah dvd dam do ntb na virtualnu mechaniku do programu ktorym som instaloval v mojom pripade deamontool, dat obsah na pevny disk nepomohlo obsah dvd na virtualnej mechanike funkcne pripojenie k rj motora P 406 2.0hdi v menu/ test jednotlivych pocitacov Upraveno 11. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
ferinko2 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Preinštaluj to ešte raz pri inštalácii povoľ všetko čo chce byť povolené,žiadny disk nemusíš mať pripojený počas diagnostiky. Citovat
krtek 2 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 vravim asi som nieco blbo spravil a s tzmto opatrenim to ide Citovat
Judes Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Nemám nainštalovaný Diagbox ale len PP2000 a tak neviem ako s Diagboxom ale predpokladám že to budeš mať podobné ako i inštaláciou Service Boxu a to buď úplná alebo čiastočná kde sa používa disk v mechanike kvôli úspore miesta na HDD. Citovat
krtek 2 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 (upraveno) ja by to rad preinstaloval ale bohuzial nieco sa pobabralo diabox nesiel korektne odinstalovat a teraz mam problem nainstalovat deamon tools(nejde to) ,mam aj alcohol 120 ale ten pocas instalacii zahlasi problem hlasi ze nieco bezi a nejde to dokoncit , takze vsetko sme to skusali na kolegovom Ntb neviem co s mojim ntb prinajhorsom novy windous Upraveno 11. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
baffy Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Po odinštalovaní musíš vyčistiť aj register a až potom urobiť inštalačku , Citovat
krtek 2 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 (upraveno) Prosim,mozes trochu po lopate? treba mi na to program co? nejaky cleaner? Upraveno 11. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
baffy Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Vlavo dole klikneš na ikonu windowsu ,hovorím o sedmičke a do políčka hladať napíšeš regedit. Po vyhladaní sa zobrazí ikona ,na ktorú klikneš a povolíš jej otvorenie,tým si dostal registrov.Klikneš na hkey local machine ,po rozbalení klikneš na software a vymažeš actia ,musíš kliknúť pravou myšou aby to šlo.Potom tak isto urobíš aj s kolonkou diagbox.To by malo stačiť. Spustíš inštaláciu cez daemon a potom už iba čakáš a povoluješ všetko. Citovat
krtek 2 Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 no actia tam neni ale diabox ano tak som to zmazal a skusam to cez alcohol lebo deamon mi nejde nainstalovat Citovat
baffy Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Jazyk vyberieš češtinu ,počkáš kým to doinštaluje .Spustí sa diagbox a bude pýtať aktiváciu.Musíš vybrať ručnú ,čiže ikona v pravo s tou rukou ,klikneš na ňu a do políčka kde budú dve xx ,napíšeš miesto tých xx ,scary01 a potvrdíš,zobrazí sa okno s aktivačnými údajmi,potvrdíš a spustí sa inštalácia lexie a potom pplanet..Po ukončení sa inštalácie počkáš kým sa spustí diagbox,potom kliknutím na x diagbox ukončíš a spustíš ho znovu.tým sa aktzalizuje na verziu 7.02 hotovo. Medzi tým povolíš všetky vyskakujúce okná okrem okna kde sa bude pýtať na vyhladanie sa aktualizácie. Táto požiaidavka sa musí včdy odignorovať a zrušiť.Tak isto aj okno kde by sa diagbox snažil o online pripojenie. toť vše Citovat
baffy Odesláno 11. březen 2016 Odesláno 11. březen 2016 Tak odstráň tä zložku čo ti to tam píše C:Temp atd..... a skús to znovu. Skrátka ti tam zostal nejaký bordel Citovat
foxo Odesláno 12. březen 2016 Odesláno 12. březen 2016 (upraveno) hlavne vypni cez instalaciu antivirak, firewall a pristup na net (ci uz wifi alebo kabel) Upraveno 12. březen 2016 uživatelem foxo Citovat
ferinko2 Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 hlavne vypni cez instalaciu antivirak, firewall a pristup na net (ci uz wifi alebo kabel) Sieťová karta (ci uz wifi alebo kabel) musí ostať zapnutá,ináč sa diagbox nenainštaluje korektne. Citovat
zipan Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 (upraveno) chtěl bych koupit tudle lexii máte nějaký zkušenosti s krámem atd http://diagnostikavozu.cz/nakladni-vozidla-autobusy/diagnostika-citroen-peugeot-lexia3-pp2000-verze-2012-385.html Upraveno 13. březen 2016 uživatelem zipan Citovat
HonzaZ Odesláno 13. březen 2016 Odesláno 13. březen 2016 Je to drahé a není vůbec jistota zda je full chip. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.