Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

mechanika sa proste roztocila a pripojilo sa to ked som DVD vybral a skusil tak sa to nepripojilo tak som vypol PP2000 zalozil cd a znova sa to spojilo ja niesom it-ckar to necham na sikovnejsich ale proste be DVD  ani tuk do rj motora (u mojej 406)zvysok ano ja to este otestujem viackrat ale uz nebol cas pracujem ale slo to iba cez test jednotlivych pocitacov ako pisal Honza

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno (upraveno)

tak som sa tomu trochu povenoval a je to tym ,takze u mna su dve moznosti bud necham dvd v mechanike alebo obsah dvd dam do ntb na virtualnu mechaniku do  programu  ktorym som instaloval v mojom pripade deamontool, dat obsah na pevny disk nepomohlo 

 

obsah dvd na virtualnej mechanike post-22924-0-84132500-1457707773_thumb.j

 

 

 

funkcne pripojenie k rj motora P 406 2.0hdi

v menu/ test jednotlivych pocitacov  post-22924-0-27068300-1457707809_thumb.j

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Preinštaluj to ešte raz pri inštalácii povoľ všetko čo chce byť povolené,žiadny disk nemusíš mať pripojený počas diagnostiky.

Odesláno

Nemám nainštalovaný Diagbox ale len PP2000 a tak neviem ako s Diagboxom ale predpokladám že to budeš mať podobné ako i inštaláciou Service Boxu a to buď úplná alebo čiastočná kde sa používa disk v mechanike kvôli úspore miesta na HDD.

Odesláno (upraveno)

ja by to rad preinstaloval ale bohuzial nieco sa pobabralo diabox nesiel korektne odinstalovat a teraz mam problem nainstalovat deamon tools(nejde to) ,mam aj alcohol 120 ale ten pocas instalacii zahlasi problem hlasi ze nieco bezi a nejde to dokoncit  , takze vsetko sme to skusali na kolegovom Ntb

 

neviem co s mojim ntb prinajhorsom novy windous

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Vlavo dole klikneš na ikonu windowsu ,hovorím o sedmičke a do políčka hladať napíšeš regedit. Po vyhladaní sa zobrazí ikona ,na ktorú klikneš a povolíš jej otvorenie,tým si dostal registrov.Klikneš na hkey local machine ,po rozbalení klikneš na software a vymažeš actia ,musíš kliknúť pravou myšou aby to šlo.Potom tak isto urobíš aj s kolonkou diagbox.To by malo stačiť. Spustíš inštaláciu cez daemon a potom už iba čakáš a povoluješ všetko. 

Odesláno

Jazyk vyberieš češtinu ,počkáš kým to doinštaluje .Spustí sa diagbox a bude pýtať aktiváciu.Musíš vybrať ručnú ,čiže ikona v pravo s tou rukou ,klikneš na ňu a do políčka kde budú dve xx ,napíšeš miesto tých xx ,scary01 a potvrdíš,zobrazí sa okno s aktivačnými údajmi,potvrdíš a spustí sa inštalácia lexie a potom pplanet..Po ukončení sa inštalácie počkáš kým sa spustí diagbox,potom kliknutím na x diagbox ukončíš a spustíš ho znovu.tým sa aktzalizuje na verziu 7.02 hotovo. Medzi tým povolíš všetky vyskakujúce okná okrem okna kde sa bude pýtať na vyhladanie sa aktualizácie. Táto požiaidavka sa musí včdy odignorovať a zrušiť.Tak isto aj okno kde by sa diagbox snažil o online pripojenie. toť vše

Odesláno

hlavne vypni cez instalaciu antivirak, firewall a pristup na net (ci uz wifi alebo kabel)

Sieťová karta (ci uz wifi alebo kabel) musí ostať zapnutá,ináč sa diagbox nenainštaluje korektne.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...