MichalGavron Odesláno 30. březen 2022 Odesláno 30. březen 2022 (upraveno) Zdravím všechny, chtěl bych se podělit o fotku dílenského zpracování nové 5008. Po roce ježdění upadající dveře řidiče, odstávající plasty u zadnich oken, nesedí tapec, výměna sedáku spolujezdce. Dle zastoupení Peugeot vše v normě. Kvalita šla do kytek. Bye bye Peugeot..... Upraveno 30. březen 2022 uživatelem pavelu96 Upraven formát vložení fotografie. Citovat
MichalGavron Odesláno 30. březen 2022 Autor Odesláno 30. březen 2022 Páté dveře jsou v pohodě. Péťa ohodnotil 1 Citovat
doctortom508 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 (upraveno) Kvalita nikam nesla, nohla, kdyz tam nebyla. Furt neco resim. Svitoco kontrolka motoru kvuli ad blue, rozpadajici se potah sedadla, prikani kontrolky mrtveho uhlu, pokazde jine zavirani el.kufru. jednou to pekne dotahne viko po zavreni a jindy to s tim flakne. A.to ze lecos licuje jako u ziguliku z roku 1989 je dle prodejce normalni Upraveno 31. březen 2022 uživatelem doctortom508 Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 Je strašidelné, když Hyundai i10 (auto manželky)je lépe zpracovaná než auto za 750.000. Bylo mi řečeno, že to je zfušované již od výroby, děs. Citovat
ozzy56 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 nejvíc mě seje, že všude čteš ofiko tovární články o kvalitě, samé videa a reklamy a v praxi od známých a rodiny na vlastní oči vidíš, že je to jinak , bohužel se to týká i aut kolem milionu Péťa a Charlie 1 ohodnotil 2 Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 Ještě jedna perlička na závěr... Dle vyjádření Peugeot pouze kosmetické vady, karosář mi řekl, že může v nejbližší době zatékat za dveře. Jen info pro nové zájemce 5008. Citovat
pavelu96 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 (upraveno) Já ti nevím... mě to přijde, že je to kus od kusu. Na mojí 5008 z konce roku 2017 nic z vámi popsaného nepozoruji. Dveře (všechny) sedí, kufr funguje, jeho otvírání/zavírání jsem dotáhl k úspěšnosti 96% , sedáky bez poškození a sledování mrtvého úhlu bez problémů (při velmi hustém dešti občas blikne ). Takže taky jen info pro zájemce o 5008. Upraveno 31. březen 2022 uživatelem pavelu96 pravopis btl.a ohodnotil 1 Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 Ano, díval jsem se na dřívější 5008, ty jsou v pohodě, jedná se o 2021/2022 výroby.... Citovat
doctortom508 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Mam 2021 a od zacasu hruza, kapota blbe slicovana s maskou (na zadost odstraneno), slicovani schranky pred spolujezdcem sileny, krivy a pry s tim nelze nic udela, maji to vsechny auta na salonu, takze vlastnost. Hlnikova lista u radici paky v rohu odstava a v cele delce je vyskove vudci plastum ruzne utopena., ruzekmzatlacili, vyleza znovu. Kdyz je vlhko, ne silnice pod vodou, ani me nespini zadni okno, tak do rychlosti cca 50km/h me blika nebo sviti dioda mrtveho uhlu, ale jen u ridice. Kdyz to popisu servisakoj, tak me posle citaci z navodu,mze to muze byt za silneho deste a snezeni, ale ja mu rikal, ze je pouze trochu vlchko. Rikam mu to priste a on vsechny tyto systemy po nastartovani vypina, ***. Uz si vsecjno natacim, protoze jim se to pochopitelne nikdy neprojevi, asi nechtej, protoze by to museli resit. Mel jsem pujceny nahradni auto a nekdo tam prede mnou nechal papiry, na 5008 menili potah sedadla, me taky. Ani to nechteli videt, asi bezny problem. Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 Díky moc, Peugeot po roce jde z domu, takhle fakt nee Citovat
Charlie 1 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Tak ahoj a co budeš kupovat místo 5008? Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 Vypadá to na Mazdu 3. Zatím vítěz. Citovat
Milan+ Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Z vysokého do nízkého? Péťa ohodnotil 1 Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 (upraveno) Prvá verze byla 308 SW ve výbavě GT. Poté, co mě Peugeot vypekl s i-cocpit, jsem se plácl přes kapsu a šel jsem do 5008 allure pack. A výsledek?.....na houby. Upraveno 31. březen 2022 uživatelem MichalGavron Citovat
radim.1008 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Vždyť 5008 SUV má taky i-cocpit. Citovat
MilanF1 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Z té první fotky jsem nepoznal vůbec nic. Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 (upraveno) V lednu 2021 jsem objednával 308 s Digi i-cocpit. V květnu mi bylo sděleno, že 308 je vyběhový model a bude se osazovat klasickými budíky. Chtěl jsem se posunout dále ve výbavě a proto jsem kývl na 5008 s digitálem. Upraveno 31. březen 2022 uživatelem MichalGavron Citovat
MichalGavron Odesláno 31. březen 2022 Autor Odesláno 31. březen 2022 Celé přední dveře jsou vyosený.. Foto to moc neukazuje... Citovat
radim.1008 Odesláno 31. březen 2022 Odesláno 31. březen 2022 Nepověsil se ti na ně někdo? Jestli to není hnutý na pantu. před 23 minutami, MichalGavron napsal: V lednu 2021 jsem objednával 308 s Digi i-cocpit. V květnu mi bylo sděleno, že 308 je vyběhový model a bude se osazovat klasickými budíky. Chtěl jsem se posunout dále ve výbavě a proto jsem kývl na 5008 s digitálem. Teď už to chápu. Tobě šlo o digitální přístrojovku. Díky za vysvětlení. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.