Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s teplotu motoru


Recommended Posts

Ahoj. Potřeboval bych radu nejlépe od mechanika. Mám 1.6 Hdi 88KW . Teplota motoru kulminuje v rozmezí 80 až 90 stupňů. Spíše se drží na 80 stupňů. Termostaty jsem dával už dva nové. I když nejedu nějak agresivní jízdou tak po vypnutí klíčku běží Sahara… dochlazuje, né pokaždé. Ale teplota není na 90 stupňů. Dále… i když běží Sahara tak vrchní hadice od chladiče není tolik rozpálená.  Napadá mne, že by vodní pumpa nefungovala. Ale to by se pak hřál motor?  Připadá mi, ze necirkuluje voda v motoru. Nemá někdo s tím skušenosti? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, možná běží sahara kvůli FAP--nedokončené regeneraci, ale 206ka motor HDi 88kw nemá :myslim, jinak teplota 80-90 je OK, ale divné je že kolísá, obvykle to řídící jednotka drží furt na jednom čísle, začni diagnostikou peugeot

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206 tuhle fukci jeste nemela- teplota na budiku odpovida skutecnosti. Aspon predface to urcite neumel a nejaky posledni rocniky nebo 206+, ktera uz ma defacto elektroniku 207 to mit muze/ma. Sahary muzou bezet i kvuli zaple klimatizaci, ale to asi nemyslis. Ta teplota je ok, ale jak pise kolega- mel bys zacit diagnostikou. 80kw 1.6hdi ma FAP, takze to muze byt i kvuli regeneraci, jak bylo receno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klima nefunguje. Je to složitý s tím autem 😀. Bylo koupeno…(člověk asi nerozuměl autům, hodně závad) pak hned půjčeno osobě a ta osoba ťukla předek. Tak ze klima hadice vytržené z klima kompresoru. Ten člověk to opravil ale tak nějak na prasáka. A ja teď opravuji ty věci s kterými bylo asi auto pořízeno. ( auto bylo darem) jen tak pro úvod 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...