Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu disky + výběr vozu 3008


Charlie 1

Recommended Posts

Ahoj, 

Pochlubte se co máte za alu disky na 3008 a 5008 na zimu i s foto, hledám inspiraci😉

Ještě uvazuji, že bych koupil celoroční gumy v zimě stejně sníh moc není a auto najede do 10000km/rok, ale nemám s nima zkušenosti a ani nikdo z rodiny.... 

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Charlie 1 kola jsem řešil poměrně dost dlouho. Ono, pokud chceš zachovat rozměr včetně ET, tak zas takový výběr není. .spíš je to bída. První zimu jsem tak strávil na letních. Bylo to ale jedno, stejně mi bylo líto tahat to někam do břečky a za sucha mi letní nevadily 🙂.  Nakonec se mi povedlo sehnat slušně obutá origo kola, takže vyřešeno ke spokojenosti.

O těch celoročních jsem taky uvažoval, nakonec to tedy padlo. Známý je na 3008 má, říká, že je spokojený. Nevím, nemohu posoudit. Já mám celoroční na Parťákovi, jsou teda trochu hlučnější a tam mi stačí. Jinak obecně se přikláním k letním a zimním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšeš,pokud to není origo,tak problémy, špatně se to vyhledává a pak minimálně aby to bylo nové a s typovým listem, starší neorigo je bez listu smolík na zapsání a kopie se neuznává. Sám jsem to dělal na Mazdu,ale chtěl jsem změnit šířku ráfku a zmenšit offset,aby kola šla více ven,povedlo se ,ale na STK jsem to zablokoval. Vše v tp a mraky gum k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Petr 3008 napsal:

@Charlie 1 kola jsem řešil poměrně dost dlouho. Ono, pokud chceš zachovat rozměr včetně ET, tak zas takový výběr není. .spíš je to bída. První zimu jsem tak strávil na letních. Bylo to ale jedno, stejně mi bylo líto tahat to někam do břečky a za sucha mi letní nevadily 🙂.  Nakonec se mi povedlo sehnat slušně obutá origo kola, takže vyřešeno ke spokojenosti.

O těch celoročních jsem taky uvažoval, nakonec to tedy padlo. Známý je na 3008 má, říká, že je spokojený. Nevím, nemohu posoudit. Já mám celoroční na Parťákovi, jsou teda trochu hlučnější a tam mi stačí. Jinak obecně se přikláním k letním a zimním.

A co máš na zimu 17 nebo 18? 

Mě se líbí 18 Los Angeles....

Nebo tyhle.... 

Od originálních mě odrazuje ta oxidace, ale prý je to problém jen Alu lestenych kol, neb je na leštěnem jen slabá vrstva laku.... 

Screenshot_2021-08-24-21-17-09-422_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-08-24-21-16-56-971_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

jj, při grip control jsou celoroční, když jsem auto objednával ani jsem to netušil. Při mém nízkém nájezdu by se mi to bohatě vyplatilo.

před 10 hodinami, Charlie 1 napsal:

17 nebo 18? 

18 Los Angeles. Moc jsem chtěl zimní 17, ale legálně už vůbec neexistuje. Jdou zapsat větší, ale menší ne. A v TP budeš mít pouze 7,5 J x 18  ET 49 a z toho musíš při hledání vycházet. Rozteč 5 x 108 je jasná a středová díra je 65,1.  Ty konfigurátory tam dávají i kola která tak úplně těm údajům neodpovídají.

 

P1000786.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Charlie 1 Pokud budeš mít auto nové tak skoro jistě tam mít 19 nebudeš pokud tam nebudou 19 z fabriky za příplatek. Důvod je prostý - ekologie. Kluci co mají 508 koupenou dřív než já mají v TP 19 ale já už od loňska ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Přes Prahu jako přes Import? Řešil jsem to s Verýsek a asi to už není pravda. Nakonec mi přišlo nejmenší zlo koupit 18 a teď jsem za to i rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scháňel jsi všude možně jeté gumy,aby to bylo co nejlevnější a najednou 19"?

Pokud Ti to švagr zařídí,nebo koho tam máš,proč ne,ale jináč si myslím,že co jsem žádal u Fordu,tak nevratné 4500 to bylo i když to nedopadne.

A hlavně by to chtělo zaplatit členství, když už tu taháš rozumy.

 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...