PaKr Odesláno 5. leden 2021 Odesláno 5. leden 2021 sice to není nehoda, ale dopadli hodně dobře.... https://www.novinky.cz/krimi/clanek/automobil-horel-primo-uprostred-cerpaci-stanice-ve-zline ozzy56 a Rikic339 ohodnotil 2 Citovat
Rikic339 Odesláno 6. leden 2021 Odesláno 6. leden 2021 Zrovna jsem to sem chtěl dát, byl jsi rychlejší 206 je mi líto, hlavně ta bezmoc se jen koukat musí být hrozná.. Ovšem některé příspěvky v diskuzi mě taky dostaly, obzvlášť na novinkách je to vždy samý odborník.. Citovat
Dave_k Odesláno 6. leden 2021 Odesláno 6. leden 2021 Se jen divím, že to prvotně z tý pumpy neodtlačili mimo stojany. Citovat
Rikic339 Odesláno 6. leden 2021 Odesláno 6. leden 2021 To mě taky napadlo.. Tipoval bych že se prostě nejdřív snažili hasit a pak už se dovnitř nikomu nechtělo to odbrzdit Citovat
ozzy56 Odesláno 6. leden 2021 Odesláno 6. leden 2021 mno, já bych se snažil co nejdřív být co nejdál Fruktis ohodnotil 1 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 6. leden 2021 Odesláno 6. leden 2021 Hele aby to od toho auta chytlo tak by to auto muselo bouchnout nebo by musel někdo vzít hadici od stojanu a ten oheň u toho auta" krmit" proudem PHM ze stojanu. Je fakt že by to vypadalo líp kdyby to strčili od těch stojanů i jen to odbrzdit a poslat to kam to dojede jen když se do toho strčí a tam pak hodit za kolo šutr aby se to nehnulo. Ale i na tom jak v klidu postupujou soptíci je patrné že to nebyl problém že to zůstalo stát u toho stojanu. Citovat
PaKr Odesláno 7. leden 2021 Autor Odesláno 7. leden 2021 No jo, ale půl národa je zblbnutá Kobrou a ostatním....kdy auto bouchá při sebemenším plamínku, takže se nedivím, že se k tomu nikdo nehrnul. Já sám nevím, jestli bych to šel odtlačit, ale takhle od klávesnice se to těžko rozhoduje...Asi jo, člověk někdy udělá věci pod vlivem adrenalinu, které by v klidu nedokázal nebo si je rozumově zakázal. Citovat
ozzy56 Odesláno 7. leden 2021 Odesláno 7. leden 2021 já budu určo druhá půlka, bo se na chujoviny nedívám , ale mám se rád a auto je vlastně jen trochu železa, nic víc , jednou jsem vařil nádrž z Trambusu (nafta) a byla to taková jeba, že podruhé už nee , nějakým omylem se mi nic nestalo, což nechápal nikdo na dílně Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.