Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 1.4 i


Petr Cisař

Recommended Posts

Jakou má ta 405 cenu s motorem 1.4 zhruba najeto 170 tis nový chladič nová spojka nové zadní brzdy nové zimní gumy nové rozvody nové manžety na poloosách vnější rádio Sony karoserie absolutně bez koroze. Garážováno mám ho 18 let najel jsem s ním 70 000 km za tu dobu . Podvozek po repasovaný nové čepy stabilizátory nemlátí vůbec. Těsnění pod hlavou před 40 tisíc. Dělaný. Termostat výměna. Jediná investice je komplet výfuk a katalyzátor. Jinak krásný stav kolik by se prodal zhruba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci znít jako blázen , ale nejreálnější cenovka je tak kolem 10tis.. otazka je jestli to někdo koupí .. dneska moc lidí starý francouze nekupuje, vubec ne tady v čr jo bejt to jedničková oktávka s rotačkou tak ti lidi utrhnou ruce klidně i za padesát tisíc.

Viděl bych budto pro někoho na dojíždění do práce na krátký trasy jako youngtimer , ale jak psal hafity, dobře se prodávají např verze SRi nebo ještě lepší mi16 . 1,4i si v mem kombiku moc nedovedu představit upřímně :D 

Upraveno uživatelem Háček
Pravopis :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Háček napsal:

nechci znít jako blázen , ale nejreálnější cenovka je tak kolem 10tis.. otazka je jestli to někdo koupí

No za tu cenu (a v popisovaném stavu) bych jí klidně koupil na ježdění do práce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...