Pe.Tr Odesláno 2. září 2020 Odesláno 2. září 2020 (upraveno) zkoušel , už mam bohužel full auto jedu v so Upraveno 2. září 2020 uživatelem Pe.Tr Péťa ohodnotil 1
Tony Stark Odesláno 2. září 2020 Odesláno 2. září 2020 19.9 jedu do Brna, tak to můžu případně přiblížit.
David 106s16 Odesláno 2. září 2020 Odesláno 2. září 2020 Za cca 2-3 týdny bych měl vézt do Prahy akvária. Z5 pojedu prázdný. Pokud to do té doby nepořešíš, tak to klidně vezmu.
Pe.Tr Odesláno 2. září 2020 Odesláno 2. září 2020 možná by bylo dobré upřesnit že to není do OVA ale do HAV
David 106s16 Odesláno 2. září 2020 Odesláno 2. září 2020 (upraveno) Ova nebo Havr, to je prašť jak uhoď. Ono je to klidně blíže než Průhonice a Ruzyně. Upraveno 2. září 2020 uživatelem David 106s16 Pe.Tr ohodnotil 1
Guest Scratch Odesláno 7. září 2020 Odesláno 7. září 2020 ahoj, díky za pomoc, mysleno bylo OVA, protoze pan je po ostravsku schopen si dojet, a taky mu to preci nepovezem az pod rypak..... nakonec zarizeno pres spedicni firmu, s panem jsem se domluvil na dopravnem
Recommended Posts