Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

@Klemoň bohužel to nebylo v planu se nezůčastnit:( Těšil sem se jak malé děcko až vás uvidím, ale bohužel sem měl firemní večírek a tím pádem se nemohl uskutečnit jízdu králů až na vysoké hory. Tímto se všem zúčastněným omlouvám.. :D:D A tobě Vlastíku slibuju že příště už si spolem zavdáme nějaké ten pohárek  :D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kloupec406 napsal:

bohužel sem měl firemní večírek a tím pádem se nemohl uskutečnit jízdu králů až na vysoké hory.

To je teda výmluva.... 🤦‍♀️ firma přednější než club.... a přišel si o post spolunocležníka... 😝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Verysku... všichni to víme..., tančila si (a nejen na parketu) opíjela sebe i ostatní a když si šla nad ránem poslední (už ani nevím s kým 😂) spát, tak ste se hihňali a klepali slušným lidem, co šli spát už v jedenáct, na dveře... 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmankote panno to musela bejt sodoma gomora. Ještě v pátek navečer jsem si pohrával s myšlenkou že bych se tam zajel podívat za Váma ale vidím že bych se tam odtud vrátil absolutně zkažen. 😀  A nevím jestli se vůbec mám přemýšlet o svojí účasti na jarním srazu z téhož důvodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo... všechny starý a vylítaný rakety šly spát střízlivý před půlnocí... My ostatní mladí sme hlídali bar do rána... 😂

StibTo to bylo myšleno tak, abys nebyl srab a zlil se do května eště 2x.. 🤣 dala jsem ti dva důvody... Silvestr a moje narozky v únoru... to akorát vychází... 😅 ale ofiko akce to nejsou... jen důvod... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Verysek napsal:

@Vena garážmistr nemůžeš taky věřit všemu co se tu píše :D

Weri přehání.. Všichni jsme byli do půlnoci v postelích a ještě střízlivý a spali jako miminka :D:D:D

 

Vím moc dobře že je potřeba brát tyhle zkazky s rezervou. Ale na druhou stranu to že se v současné době takových akcí neúčastním neznamená že jsem na takových akcích nebýval účasten v minulosti. A bývali to velké akce . A jak s velmi moudře prohlašoval jeden z lidí kterých si nesmírně vážím. " Moji kluci jsou zlatý jakou práci jim zadám to odjedou ale když chci aby takhle pracovali tak jim musím dát i příležitost aby se bavili." Ten pro nás pořádal víkendové akce tak jednou za tři měsíce to bývali oficiální akce na které dokázal sehnat i podporu od firmy. Ale to bylo jak já říkám v dobách mého velmi ranného mládí a z té doby si nesu bohužel do dob současných velký hendikep a to že jsem si v tý době dokázal vychlastat svůj rybník a teď mi nezbejvá  než cucat nealko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to máš z toho , že jsi krkoun !!!  Celej rybník a najednou.    Já piju potůček , malé dávky ale průběžně.  Občas přijde vlna "jarního tání" tj. lahvinka tvrdšího, nebo dvě lehčího (či více, záleží kolik odtaje) a to pomalu odezní  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...