Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


Tomáš R.

Recommended Posts

Mě se tu třeba líbí moc, dozvěděl jsem se spoustu nového k mému 508SW 2013...ale byl bych ti moc vděčný cvrlo, kdbys mi mohl pomoci s aktualizací map, projeli jsme s tím půl Evropy a dost jsme bloudili a zachraňoval nás waze....Předem díky!

Upraveno uživatelem Béďa
Necituj předchozí příspěvky. Béďa - moderátor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, MJSytic napsal:

1. příspěvek a hned žádost o mapy :( Snad se někdo z nich stane časem členem klubu a ne jen jednorázovým návštěvníkem :myslim 

MJSytic - Dakujem za mile privitanie. Auto som kupil nedavno a  tak za zaujimam o temy, ktore chcem riesit. Ty si mal.aky prvy prispevok na fore?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nejsem tady často, ale teď by jsem potřeboval poradit. Na mé 508sw r.v.2012 proběhlo vše v pořádku, stažení map, generátor pro licenční číslo a vše funguje ( mam rt6 wip nav+ ), ale u otce, ten má 508sw 2015 po faceliftu, myslím, že tam má SMEG , a tam to sice mapy najde, ale nejde vygenerovaný licenční klíč. Otázka zní, jestli by někdo z Vás nevěděl co s tím, popřípadě nějaký jiný generátor, který by mi dal jiný kód? Jen pro doplnění, výroba té 508ky z roku 2015 je ještě před datem, než je možné bezplatně zaktualizovat mapy na stránkách Peugeota. Hledal jsem všude možně, ale nic jsem nenašel. Díky

edit. : vypadá to, že jsem tam zadával špatný CCT.DAT inf místo SMEG jsem zadal CCT.DAT inf z RT6

 

Upraveno uživatelem trisko
editování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
před 20 hodinami, 84mischo napsal:

stiahol som podla app v telefone mapove podklady, naformatovat FAT32 USB kluc 16GB, do root som rozbalil vsetko a po vlozeni USB nic nevidiet. Aj ked idem cez NAV a mapy, kolonka hladat je neaktivna. Co robim zle? :(

asi špatné mapové podklady, tady jsou aktuální

linky pro stažení prosím do SZ

ty jsou vyzkoušené a funkční..., mám otestováno na 508sw 2012 na rt6 wip nav+ a 2015 smeg+

Upraveno uživatelem MJSytic
Pravidlo č.8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam tam to vyhladat aktivne ☺️
ale predtym nez budem skusat ine USB, len pre zaujimavost, aktualizuje obrazky radio stanic? Je mozne ze na original radiu pustim nejaku rozpravku detom?

Ak nie, ani sa s tym nejdem trapit a dam tam rovno android radio.

Upraveno uživatelem 84mischo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...