Jump to content
autospravca

Digitálny tachometer

Recommended Posts

Prestal mi ukazovať dig.tachometer(auto má 4-roky°;P2008,1,4 diesel).Je tam ďaľši-kruhový s ručičkou ,ktorý funguje.Vie mi niekdo poradiť ?Predpoklam.že sním.čidlo na prevodovke.Zrejme sú tam čidla dva ,kedže ten kruhový s číselnikom ide.Vopred vďaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak predpokladam ze ten digitalni ma vice funkci nez jen ukazovat rychlost - takze je tam asi zapnute neco jineho
u skodovky tam je dokonce i spotreba paliva - doba jizdy od startu - vliv spotreby pri zapnute klime / zrcatek / zadniho okna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Áno,ukazuje denné a celkové km, tempomat...Skúšal som aktiváciu cez tlačitko(vymaz.km),ale neúspešne.Vždy mi nabehol vymaz denných km,alebo nastavenie limitu km do výmeny oleja.Maximálne sa mi ukazali z digi tach.dve vodorovne čiarky vedľa seba so symbolom(km/h).Potom to zmizne a tak dookola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj.

Přesně jak píše zzip, tím tlačitkem jdou měnit dokola zobrazované informace, buď rychlost, nebo pokyny vestavěné navigace, údaje o spotřebě, údaje o přehrávaném audiu - zdroj signálu a třeba název skladby. Nemám vestavěnou navigaci, tak namísto údajů z navigace tam mám prázdno - vypnuté zobrazování rychlosti, je alemožné, že vypnutí zobrazení rychlosti je samostatnou položkou a navigační pokyny mám deaktivované v diagnostickém menu - diagnostikou.

Upozorňuji na rozdíl mezi zobrazováním na displeji, jsou asi tři varianty, běžně Matrix, Maxi Dot. Jeden grafocký, druhý je pouze takový ten čiselný, jednodušší. Rozdíly jsou pěkně popsány v tom obsáhlém návodu k autu.

Mára

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj.

Takže jak máš ten displej mezi budíkama, pod ním jsou tři tlačítka. To pravé dlouze stiskni, digitální tacho by se mělo reaktivovat. Je to dedukce z návodu pro Peugeot 2008, strana 14, pro LCD displej. Ostatně už to je zde psáno. Pokud stále nejde, zkus to udělat za jízdy. 

Mára

Edited by Markusenka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj,

bez klíčku v zapalování dlouze stiskni tlačítko nulování denních kilometrů, začnou tě blikat v displeji mezi budíkama  pomlčky, pak zmačkni buď plus nebo mínus na intezitu osvětlení je to jedno který a místo pomlčky se rozsvítí   0km tak jak jsi byl zvyklý.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...