Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravím, chtěl bych se zeptat kde jsou u 307 umístěny senzory nárazů. Nabouralo mi auto do levého zadního kola a vystřelil mi boční bag u řidiče nad hlavou a u řidiče z boku v sedadle. Diky

Edited by Béďa
Vlákno přesunuto do správné sekce. Béďa - moderátor
Posted

A jakto že to teda vystřelilo, když se s tím místem nic nestalo? A co se teda musi udělat aby mi kontrolka airbagu nesvitila na palubovce?

Posted

protože to měří přetížení ve vozidle a překročilo to mez k vystřelení ;) 

Musíš vyměnit pytle a nechat vymazat crash data z jednotky airbagu

Posted

Všechno jde, ale vůz je nezpůsobilý k provozu na pozemních komunikacích  a za druhé, do auta, kam nevrátím pytle bych nikdy nejezdil...

 

Co řešíš.. někdo tě naboural, tak to půjde z jeho pojistky komplet oprava ne? 

Posted

Nepujde, moje zavinění. A když se teda ty pytle vymění, tak se ty crash data mažou přes klasickou diagnostiku nebo nějak jinak?

Posted

ne ;) musí jednotka ven a přepsat eeprom paměť do původního stavu ;) Resety jednotek dělám kdyby jsi měl zájem, pošli mi do zprávy VINko

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...