gadri Posted April 27, 2019 Posted April 27, 2019 (edited) Vie mi niekto prezradiť, kde je poistka automatickej prevodovky EAT6 hydromenič na P 3008 I ? Žiadnu záslepku pre prístup k poistke ako u vw nevidím. Za foto by bol povďačný. Ďakujem. Edited April 27, 2019 by gadri Quote
Agrafik Posted April 27, 2019 Posted April 27, 2019 Nějak mi ta otázka nedává smysl. Pojistka?, nebo záslepka? Quote
MJSytic Posted April 27, 2019 Posted April 27, 2019 Možná myslí odblokování v případě, že auto umře? Quote
Markusenka Posted April 27, 2019 Posted April 27, 2019 (edited) Ahoj. Nic takového tak zřejmě není, není to automat jako u koncernu - dvojspojka, ale měničový - hydrodynamický. Při poruše přejde převodovka sama do nouzového režimu a je trvale zařazen třetí stupeň, pak při přesouvání voliče z P do N,R,D může dojít ke škubnutí, ale to převodovku dále nepoškodí! Dojet do servisu a padl (rychlostí max do 100Km/hod). Jediný problém může nastat když se vymlátí baterka a nejde přestavit volič z P do N,R,D, to je konec, rozhodně to nepřestavuj silou!! (je tam aretační kolíček)Tím pádem je i díky druhu převodovky roztah vozu nemožný! Mára Edited April 27, 2019 by Markusenka Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.