Sanil Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 Nová zadní parkovací kamera k světlu na SPZ. Zakoupil jsem ji k Peugeotu 306 kombi, ale nejde mi do rádia, jelikož nemám AV vstup na rádiu. Měla by být kompaktibilní s vozy viz nadpis. Jen se nahradí ten průsvitný plast tímto s kamerkou, takže osvětlení SPZ zůstane zachováno. Cenu kdyžtak nabídněte sem do komentářů pokud by měl někdo zájem. Předání možné v Praze
brixtr Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 @Sanil cena je povinnou součástí inzerátu, nahoď aspoň nějakou představu o ceně
Sanil Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 Je k tomu AV kabel ( cca 6 metrů ) + napájecí ( cca 1 metr )
Guest StibTo Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 Možná hloupý dotaz, ale kde se obraz z kamery zobrazuje? 306 nemá barevný displej, stejně tak většina Tebou uváděných modelů, tedy snad kromě těch, co měly navi....
Havlicek.Lukas Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 tam jde spis o to na co pasuje to sklicko SPZ s tim ze teda clovek ma v aute nejakou AV jednotku
Sanil Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 To sklíčko by mělo pasovat na ty uváděné modely, ale zkoušel jsem jen na 306ku break
Radek Hurvajz Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 Stejný sklíčko mam na 207, jen teda si neumim představit jak to tam drží, skličko samotný tam drží na heslo. Bych nejspiš udělal kamerce zvlaštní držák, jinak by každou chvili upadla Navic mam pocit když na to tak koukám že to na 207 do toho prostoru nevleze, nebo jo? Tam jsou světylka uplně utopený pod lištou
Sanil Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 Já u mojí 306 měl problém to sklíčko oddělat, drželo tam docela fest.. To vůbec netuším, jestli 207ka tam má méně prostoru než 306, ale vzhledem k tomu, že to jde z toho sklíčka jakoby dopředu, tak by to tam mělo jít snad
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.