Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení Westfalia - vertikál


happycrown

Recommended Posts

No na mém TZ ten klíček pro jistotu nejde vyndat ale jelikož je letité tak to ani nezkouším abych ho nezlomil. Od dob co mi nefungují zadní zadní čidla PA tak TZ nesundavám takže buhví jestli je ještě sundavací. Ale k tomu Tvému jestli jsem to dobře pochopil tak klíček jde vyjímat pouze když je TZ sesazené a uzamčené se základnou zkusil bych tedy TZ sesadit a pak zkusit klíč vyjmout je možné že klíč má delší tělo než je potřeb z různých důvodů ale pokud půjde vyjmout a TZ bude 100% sesazené a uzamčené tak bych asi délku klíče neřešil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nepotřeboval táhnout!

Pe.Tr všechny tažný koule jsou stejný?

no měl jsem vecer na aute a když jsem ho sundaval asi jsem něco udelal špatně….ze ten klíč nejde zastrcit a zamknout… to snad musí mít nějak ošetřeny aby to neslo takhle  zablokovat ne? Popřípadě to rozeberu nemáte někdo montážní návod? Zas tak složitý mechanismus to není ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Charlie 1 napsal:

No je to novy tak snad to je promazany….ani mi nesedí ty značky co mají být ve výchozí poloze ta červená proti zelený? No pekny v sobotu máme vyjizdet na dovolenou a chci brát kola…. To je v řiti…

Upínací mechanismus je stejný,jen krk se dělá vždy podle auta.

To máš kouli s tou páčkou či kuličkou?

Jináč všechny tyhle poloautomaty či vyklopy výrobci na nosiče kol nedoporučují.

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Charlie 1 napsal:

S tím kolečkem co je na fotu!

jinak výrobce píše:

Na pevnost tažného zařízení poskytujeme doživotní záruku. U tohoto výrobku zaručujeme pevnost pro použití s nosičem jízdních kol. Výrobce: Westfalia-Automotive, Německo😉

Kolečko je mi jasné,ale na zacvaknuti aby to dorazilo kuličky máš vypínání buď páčkou a nebo kuličkou.

Pokud je tam předepnutá pružina,tak to musí něco odjistit,tam možná děláš chybku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 mozna si ted vybavuju ze pri prvni montazi/demontazi koule jsem ji malo otoci l(kolecko) kulicky nezapadli a ja ten klicem nemohl vytahnout. kolecko musis vytahnout co nejvic do strany a co nejvic snim pak otocit dokud kulicky nezaskočí . je  si pohlidej jestli je klicek v zamcene nebo odemcene poloze. musi byt samo v odemcene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to rozebral samozřejmě mi vse vyskočilo ven, no našel jsem to po par pokusech Ala omyl  barva sedí když je venku je kolečko vyskocene na červené když se narazí do auta kolečko zaskočí ke kouli a je v zelené poloze, ale klíč je pořad povystrceny a nejde otočit do polohy zavřeno🤔 

Otázka zní ten zámek tam má funkci jakou? Aby mi někdo neukradl kouli třeba s nosičem kol?

Mužů ho používat aniž bych ho zamykal, bez zamknuti nemůže vypadnout když se s nim musí otočit ne??

problem se zámkem bude z druhé strany kolečka ,je tam gumová zaslepka,ale drží tam ztuha a když pod ni vlezu zjisti ze jsem se v tom Hrabal…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkci má hlavně aby to někdo neukradl,měl jsi zkusit co jsem psal a nemusel jsi rozebírat. Doufám,že jsi tam nepridaval nějaké další mazivo. Zátka proti zámku tu musíš asi vyrazit zevnitř.

Máme u nás na trhačce vyzkoušené,že tenhle systém bez zámku nevypadne,ale ve videu máš vidět,že je to i pojistka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...