Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,

pořád sleduju své vysněné auto a moc jich teda není (rád bych automat,kombi, panoramu, led světla, motor 1,6 225 eat 8.....), na tipcars.com vidím jednu a na mobile.de po zadání filtrů jich je cca 23 kousků.

Peugeot zdá se tento motor u 308 SW GT vyřadil z nabídky tak uvidíme co bude k mání v březnu, kdy mám v plánu to začít shánět tak, ať už můžu k moři s novým autem.

307 si nakonec nechám do té doby, než se něco zásadního pokazí a pak půjde rovnou do autího nebe :D ... díval jsem se za kolik by se pažout dal prodat a to si ho už raději nechám

Odesláno

Já jich teda jen na Sauto cz v kombi s tímhle motorem a automatem vidím 5... Akorát stojí skoro meloun. 

Odesláno

Aha pardon - měl jsem na mysli 508 s tím motorem 225hp. A ano, stojí skoro milion (tedy, za kolik se pak skutečně vozy prodají je samozřejmě otázka jiná) 

Odesláno

Třistaosmiček s tím motorem je opravdu málo, jak jsem psal, třeba u Němců cca 23 kousků celkem, tzn nové a jeté. 

Kdybych ale vypustil třeba tu panoramu, tak je jich více... 

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak to je docela škoda. Ale tak jedna věc je malý zájem, druhá plánované zpřísnění emisních limitů. A tohle je výsledek :(

 

  • O 2 měsíce později...
Odesláno (upraveno)

https://www.tipcars.com/peugeot-308/kombi/benzin/peugeot-308-gt-165kw-8st-aut-5-600km-cr-100139303.html

přesně tohle bych chtěl po novém roce pořídit, jen to nemá panorama střechu, není ta cena ale podezřele nízká ?

Na mobile.de tohle auto se pohybuje 580 tis minimálně

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odesláno

@Milan+  no, mě se to nezdá, protože co je tady např 1,6HDi na šestnáctkách palcích kolech a "základní" výbava, tak na mobile.de je to ve stejné ceně 2,0HDI, sedmnáctky atd.... spíš mi to přijde, že máme nasazený ceny tady u nás vysoko ....  ale takhle od počítače to stejně nezjistím:aut  pokud to bude v nabídce ještě po zimě, asi poprosím známého servismana a prověříme na místě

autko je ale krásné :super

Odesláno

Mám sice 1,6 bluehdi, 88kw, eat6,2017, Full led, sw, a nezdá sa mi ani malé, ani pomalé, ani drahé, jasné že 225 koníkov je iná káva, ale na bežné jazdenie, s mojou povahou, kde potrapim Tuarega, a iné mastodonty na kopci cestou do práce, so spotrebou cca 5L, je s bežnou cenou nového 22000€ bežné auto na jazdenie, ani Milan F1na ňom nejazdí každý deň ako písal inde, ale každý vie na co ho potrebuje.....

  • O 1 měsíc později...
Odesláno (upraveno)

https://www.tipcars.com/peugeot-308/kombi/benzin/peugeot-308-gt-165kw-8st-aut-5-600km-cr-100139303.html

Pořád nad ním uvažuju, na mobile.de je už tohle auto navíc s panoramou za 540 tis. Kč, přijde mi ta cena tady nízká. Jak jsem psal, asi jediné řešení tam dojet s technikem na kontrolu. 

@mmartinkovic nemůžu mít diesel, do práce denně dojíždím 4 km a tak bych ho odrovnal, benzín tříválec 1.2 nechci... takže jediná volba je to gt nebo jít od Peugeotu 

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odesláno

To jo, přes týden sice jen práce, víkendy ale výlety, lítám i po celé republice plus třeba dovča v Chorvatsku... samozřejmě že já musím vědět jak to využiju

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...