Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Vaclawp

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, tak mám stejný problém s kontrolkou urea. Peugeot 508.V pondělí se mi to objevilo na displeji plus kontrolka motoru. Informace o nutnosti zajet do servisu. Hned jsem zajel na diagnostiku, tlaky ok. Vymazali chybu.  V úterý to vyskocilo znovu. Před měsícem mi doplnili močovinu. Dnes jsem se objednal na servis,  prý budou muset vyměnit nádržku.  Asi už vědí, já nevěděl, když jsem kupoval.  Auto má najeto pouze 31 tis. Rok 2016. Jak je to se zárukou. Nevíte někdo? Když říkali, že jsou tlaky ok, je čerpadlo ok nebo to nesouvisí? A samotná nadržka stojí kolik? Pokud by se pouze měnila nadržka? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě řekli že se to musí vymenit celé, dostal sem kalkulaci na 24tisic. Ale ve druhým servisu u Kopeckýho mi dolili aditivum pro FAP, ne Adblue a bylo všechno v pohodě. A řekli mi že když svítí kontrolka motoru, servisu a UREA a UREA nebliká ale jen svítí tak je nadměrné množství výfukových plynů ve výfuku a až se to vrátí na správnou hladinu tak kontrolky zhasnou, už se mi to párkrát stalo...

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně, svitili mi najednou kontrolky servisu, urea a motoru, dnes při jízdě dvě zhasli a zůstala svítit ta motoru. Potom to ta zhaslá urea asi nevydržela a začala blikat s informací, že po 1100 km už nenastartuju.  Mě ž toho asi jeb....pardon. koupíte zajeté auto, servisované,  téměř nové a teď tohle. A já jsem s ním jinak tak spokojený.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem také s autem maximálně spokojený ale z tohohle toho sem byl úplně hotový, mě to taky zhaslo, pak zhasnula i diagnostika a za pár dní třeba zase..řekli mi že je tam vyšší tlak vstřikování a že to se musí vymenit ale u Kopeckýho mi řekli a dolili aditivum pro FAP a byl klid najednou. Ale občas se mi rozsvitili ty tři kontrolky ale během dne zase zhasli

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo buďte v klidu, ono to bude odečítat ty km, nebude tam pořád 1100km...mě se třeba stávalo že mi to odečítalo a ukazovalo mi to 850 a pak mi ty kontrolky zhasly a za pár dní se mi to zase objevilo a měl sem tam zase 1100 😂😂 takže uvidíte jestli se budou odečítat nebo Vám to třeba zmizí

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem zvědavý, jak to všechno dopadne. Ale dneska člověk nekoupí nic dobrýho. Pracuji v automobilovém průmyslu a člověk si asi nevybere.  Chytnete auto, který se montuje v pátek na konci odpolední a může to být třeba Audi... A ty díly- spousty z Číny , atd...Ale s tímhle u skoro nového auta jsem fakt napočítal. A pak se tady dočtu,  že s tím mají Peugeoty problém - s tou močovinou. To mě štve ještě víc, že jsem si to nezjistil, než jsem koupil. Nojo no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a víš že ani nee--5 roků to jezdilo celkem bez problémů a pak šlo pryč...:aut, jenom těsnění vodní pumpy a hned první den jsem musel dotáhnout matky obou poloos--už asi neměli vietnamci sílu a zapomněli dát závlačky,  kujvy šikmovoký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3/6/2019 at 6:49 PM, Vlasta72 said:

Ahoj, tak mám stejný problém s kontrolkou urea. Peugeot 508.V pondělí se mi to objevilo na displeji plus kontrolka motoru. Informace o nutnosti zajet do servisu. Hned jsem zajel na diagnostiku, tlaky ok. Vymazali chybu.  V úterý to vyskocilo znovu. Před měsícem mi doplnili močovinu. Dnes jsem se objednal na servis,  prý budou muset vyměnit nádržku.  Asi už vědí, já nevěděl, když jsem kupoval.  Auto má najeto pouze 31 tis. Rok 2016. Jak je to se zárukou. Nevíte někdo? Když říkali, že jsou tlaky ok, je čerpadlo ok nebo to nesouvisí? A samotná nadržka stojí kolik? Pokud by se pouze měnila nadržka? Díky

včera som sa vratil z pezotu s rovnakým problémom. Je to nádržka. Mám 5008 z 2016, 1.6hdi.

oznamili mi, že práve prebieha zvolávačka na problém súvisiaci s touto nádržou a čo sa týka výmeny nádrže, tak tú zaplatí peugeot a ja zaplatím iba prácu, cca 100€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...