Přejít na obsah

Recommended Posts

 Dobry den, display je nečitelný nad rádiem u P 5008. Mám tam RD4 N2 ,jak jste to vyřešili a kolik stojí levný nový i druhovýroba. Je možná nějaká oprava displaye?? Díky

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,přiložil jsem foto. Nevím jaký to je přesně display, jaký typ. Nemá možnost AUX,i když ho mám ve výbavě,mám ho aktivovaný přes dia a vůbec se nezobrazí možnost výběru. V rádiu je zapojen AUX,to jsem koukal. Display nepotřebuji aby ukazoval teplotu topení,jen aby měl možnost AUX,a ostatní věci co jsou tam teď. Moc děkuji

IMG_20181124_165454.jpg

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Díky, nevíte náhodou jaký to je přesný typ displaye a jestli by šel objednat třeba z číny. A je  těžké ho  vyndat  následně.Nevim jaký přesně. Děkuji

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám P407 2.0 HDi 2004, má rádio RT 3 , dvoj klima + bohužel NAV. Display je KO, je to 6 PIN, ale ne C, ale CT ((asi kuli té navigaci)) pořád je to ten malý, ne ten velký LCD. A já ho nikde ani na e-bay, ammazon, atd.... nedokážu sehnat.

Otázka zní :

 

Lze vyměnit rádio RT 3 - 01 . 2004 za RD 4 ????????????

 

Našel jsem jediného člověka, který tvrdí že umí CT opravit výměnou zobrazovače, tj, nechá původní převodník, jen přepájí "sklo" s krystaly, prostě LCD. Chce za to 4000,- Kč!

To bych raději koupil RD4 , který má 12 pin, s fungujícím LCD u nás na vrakárně za 2000,- litry. Párování by údajně zařídil bratr, má diag., vlastní autoservis, ale Francii nedělá, ani mě!  

JENŽE nevím do jaké míry je jednoduché to rádio vyměnit, to RT3 za RD4. Podle mě se musí sundat celá palubovka a překuchat všechny kabely.

 

Měnil jste někdo RT 3 za RD 4 ?  (((mám teď v autě kabeláž origo na 6 pin display)) 

 

 

Všem děkuji za rady.

 

Upraveno uživatelem Votary.69

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil RT3-03-2005 i s barevným LCD. Dostal jsem k tomu celou palubní kabeláž v krabici na banány. Rádio jsem v poho zapojil na původní kabeláž. Musel jsem jen přidat optický kabel mezi velký barevný LCD a RT3-03. U původního konektoru co měl 6 pinů (malý oranžový LCD), jsem uštípnul  tři dráty (oranžové) (+ - can) a připájel je k tomu velkému barevnýmu LCD. Všechno šlape dokonale. Jen spotřebu ukazuje stále 0,2 L / 100 Km. Myslím že se to vyřeší po odpojení autobaterie. Na to už jsem neměl čas.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ještě ne. Čekám až dorazí, diagnostika co jsem si objednal. Jen nevím proč je ta optika dvoj-linková a při odpojení od LCD svítí jen jedna žíla ((((možná ta druhá je na zpětnou komunikaci, nevím když je konektor připojený tak to není vidět, jestli svítí obě vlákna))) , doufám že ta druhá žíla nedělá tu spotřebu, dojezd a průměr. Někde jsem četl že právě na tu spotřebu se musí odpojit baterie, aby se "restartovala BSI" a pak to prý funguje. Teď to pípá, že to není spárováno. Ale nechci to odpojit od baterie, prý to někdy pak nemluví s klíčem a já to auto jinak neotevřu, jelikož je mechanická fabka na *neumím psát slušně*ku. Jestli někdo třeba máte rt3 03 04 a víte že mají svítit obě žíly ???? Jo a údajně to umí i mp3 se softem 6.xxxx. To musím ještě vyzkoušet. Objednal jsem si ještě na aliexpres to udělátko na USB a ssd s dekóderem na mp3, zapojení na místo changeru. Tak doufám že to bude fungovat. Bohužel je to prý max 8GB, ale pořád lepší než ten changer na 10cd co tam mám, ale hraje suprově i pálený CD. Jinak navigace šlape dobře, bohužel tam musí být mapa na cd, tak když to čte data s mapa, tak snad to dokáže i ty mp3, kdyby náhodou to udělátko nefungovalo. Ještě k té spotřebě. Jsou tam tři řádky : 1. vzdálenost 2653 Km (to funguje každý km se tam přičte) 2. okamžitá spotřeba 0,2 L (to se ani nehne) 3. dojezd do tankování 50 Km (to se taky ani nehne).  

 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×