Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
před 49 minutami, StibTo napsal:

No už bylo na čase. Ještě tak překonat sama sebe a začít zase dávat do aut alespoň dvoulitrový benzín (byť třeba s turbem) a bude vše zase v pořádku :)

 

čekal jsem to :), jenže cesta vpřed je elektrická--ať se to líbí nebo nelíbí tobě, jako zastánci velkoobjemových benzínů, tak mně, zastánci nafty..., bohužel :(

Odesláno

@ozzy56 Myslím že v dohledné budoucnosti, které se ještě já nebo ty máme šanci dožít to bude spíš hybrid pohon benzin/elektro... :)

Odesláno

Proč tolik chcete ten benzín nebo naftu? Klidně budu jezdit hybridem nebo elektrem, když mi nabízí to co chci - tichost, zrychlení, ovladatelnost, dojezd/nabití cca 10min do plna, levný provoz na 1km

Řídil jsem stařičkou A8 s benzínem 4,2 (vzduchový podvozek, automat, servotronic) a svezení na svůj nemalý věk parádní. Auto mělo zrychlení, ovladatelnost, nelevný provoz, zvuk co byl uchvatný :) . Bohužel ten zvuk si užijete jen párkrát a potom už oceníte ticho (osobně to tedy tak mám).

Jestli dám auto do zásuvky mi vůbec nevadí. Stejně tak kdysi lidi koukali na LPG, že plyn patří do sporáku apod. Až přijde elektroprovoz vychytaný, budu za to rád :super .

Odesláno
před 2 hodinami, dzavel napsal:

Proč tolik chcete ten benzín nebo naftu? Klidně budu jezdit hybridem nebo elektrem, když mi nabízí to co chci - tichost, zrychlení, ovladatelnost, dojezd/nabití cca 10min do plna, levný provoz na 1km

...pořizovací cena? TO je jeden z těch základních problémů stále. Dokud si za cenu jedný ojetý Tesly koupím 2 nebo dokonce 3 fungl nový auta není se o čem bavit. 

Odesláno
V ‎05‎.‎10‎.‎2018 at 14:24, Fruktis napsal:

@pesastor ty budou dalsi na rade...lidi je jak hnoje...dostanou do pracek vesla a budou veslovat...a bude to...:aut

Voni některý už veslujou…. Vetšinou z Afriky do Evropy.... :roker

Odesláno
V ‎05‎.‎10‎.‎2018 at 14:12, pesastor napsal:

Kdyz se budeme bavit o dieslech OBECNE @ozzy56  tak jedna velka kontejnerova lod vyprodukuje vic emisi nez cele Nemecko s Francii dohromady! :papa 

Máš nějaký důvěryhodný zdroj této informace?

Odesláno
před 9 hodinami, dzavel napsal:

nabití cca 10min do plna

Jak už jsem naznačil v jiném vlákně, doba doplnění energie mi vadí na elektru (mimo ceny) nejvíce....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...