Přejít na obsah
Jirikl

Přední světlo

Recommended Posts

Čau lidi,dneska na STK mi zjistili že nejde motorek sklápění světel a že nejde ani klíčem nastavit přední světlomet? co se tam pokazí po čem se mám dívat a jde to opravit? Lze klíčem jen snížit výšku světla ale zvyšit ne. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Když děláš sklon přes ovladač v kabině, jezdí obě světla, byť každé svítí jinak vysoko?

Štelovací šroub pro směr nahoru/dolu je právě na motorku. Takže motorek může být špatně nasazen na parabolu (už se mi to taky stalo) nebo je poškozen mechanismus v něm.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stalo se mi na 308 - byl vypadlý motorek dole. Ještě je druhá možnost, že je motorek v háji.

Pokud se nesklápí ani jedno světlo, tak bych šel na pojistky.

Pokud nejde jen jedno, tak posaď pomocníka k ovladači sklápění, zapni zapalování a nech ho "štelovat" světla. Otevři kapotu a přilož ucho ke světlu. Motorek musí být slyšet. Pokud jej uslyšíš tak je jen vypadlý z úchytu.

Pokud ne tak je třeba zjistit, zda jde do konektoru elektřina případně zda není v háji motorek 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska jsem se chtěl podívat na ten motorek,ale on je zalisovány ve světle? Jak ho rozdělat? nebo se k němu dostat popřípadě jak se vytahuje světlo na straně řidiče?? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

asi takhle
jde ale ta prace s tim je vetsi nez to svetlo koupit

je potreba cele svetlo rozlepit (do trouby a plexi zakryt aspon papirovou paskou)
jakmile je svetlo venku je pruser ze rychle ten tmel chladne a drzi jak svine a navic svetlo je celkove dost horke
kdyz to rozeberes ceka te parabola a cely system svetla zevnitr
pak zjistis ze motorek ktery je uvnitr pouzity nikde nesezenes - a jiste nebudes tyden jezdit bez svetla no ne ??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku