Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajištění nákladu


Milhausekkk

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Vena garazmistr> na horici benzinovou Vochcafku kolem ktere jsem jel v 1.fazi rozvoje pozaru [horici louzicka pod motorem] jsem pred 4 lety u Ruzyne vytrikal sve 2kg prasku. Ostatni cumeli a v pohode  jezdili kolem. Zastavil kamion s PHM, vystrikal sve 2x5kg. Hasici dojel behen 6 minut a C proudem dohasovali vyhorelej vrak. Takze tak!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, pesastor napsal:

Vena garazmistr> na horici benzinovou Vochcafku kolem ktere jsem jel v 1.fazi rozvoje pozaru [horici louzicka pod motorem] jsem pred 4 lety u Ruzyne vytrikal sve 2kg prasku. Ostatni cumeli a v pohode  jezdili kolem. Zastavil kamion s PHM, vystrikal sve 2x5kg. Hasici dojel behen 6 minut a C proudem dohasovali vyhorelej vrak. Takze tak!:myslim

je to k hovnu, ale malokdo to vi :D, jakmile to blafne, tak .......................

před 14 hodinami, Vena garážmistr napsal:

No však já vím co to je hořící auto žažil jsem to párkrát.  Proto taky mám to dvoukilo mezi sedačkama aby bylo po ruce.

tim ti chtel pesator napsat, ze ty 2 kg jsou upllne k nicemui, a ten sprej 500gr je tak na coud z palubky...... bohuzel, je to tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch> Uplne tak to NENI! U dieslu v 1. faszi rozvoje pozaru v motorovem prostoru ty 2kg by mohly stacit. U benzinu pri podobnem scenari je jedinym resenim sebrat doklady, uklidit se aspon 20 m daleko a tocit na tel.150 aby uklidili zbytky.

Drobny pozar mimo motorovy prostor lze 2 kg praskem zvladat. Ma to ale neprijemny hacek. Po pozaru dostat prasek z kabiny. Popelka v tomhle pripade byla bridilka a amaterka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vím že ty 2kg nejsou žádný zázrak. Ale lepší bejt připraven než pokud dojde k průseru jen bezradně lomit rukama. Další důležitá věc je aby když už hasičák v autě tahám tak aby byl po ruce, jako asi bude k ničemu pokud je zaskládaný na dně v kufru nebo tak podobně.  Pod sedačkou je to jedno z možných míst není tolik na očích a někteří se pro něj dokážou ohnout i ze sedačky. Já jsem v bingu měl pod každou sedačkou jeden kilovej ale z pod řidičovo sedačky jsem ho pak přendal na rám pátých dveří páč jsem zjistil že ohnout se pro něj a vyndat ho zpod sedačky je pro mě časově náročnější než vypadnout z auta a udělat čtyři kroky za auto a otevřít zadní vrata a uškubnout ho z držáku.   A osobně bych asi i to šestikilo uměl sehnat a místo bych na něj v autě (807) našel ale přijde mi to úchylný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vena garazmistr i ostatni>  Ono je dulezita jeste jedna vec Sebrat hasicak z kabiny + doklady. ZABOUCHNOUT DVERE a hasit jen skvirama v kapote! Jakekoli otevremi dveri, motoroveho protoru, kufru zpusobi jen mohutny privod kysliku do ohniska pozaru a jeho rozhoreni s vetsi intenzitou, v blbsim pripade i Flashover - ohnivou kouli!:fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen blazen hasi auto pokud nejde o zivot...prinosy znacne pokulhavaji nad nebezpecim...a riskovat zraneni...pripadne popaleni kvuli autu nestoji za to...vyndat lidi a pryc od toho...harampadi si nakoupite znovu...spalenou kuzi tezko a pekne to boli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme se tady sklouzli do :xvul tak dám jednu příhodu z praxe. Asi skoro každý zde ví že jsem řidičem u DPP a taky dost lidí má v živé paměti že jeden čas byli požáry busů téměř denní záležitostí. Ještě než bylo toto období tak se kolegovy stalo při službě na kloubové Karose že při vjezdu do zastávky Letňany zahlédnul v zrcátku " lišku " ( plameny) za třetí nápravou takže v klidu zastavil otevřel všechny dveře a klidným hlasem požádal cestující aby v poklidu opustili vozidlo a od vozidla aby poodešli do bezpečné vzdálenosti. Při tom to co jim to říkal si spakoval osobní věci do tašky tu si hodil přes rameno a vystoupil z vozu vzal PHP ( hasičák) a šel se podívat dozadu co že to tam plápolá. A cestující veřejnost ?  z celého vozu vystoupili asi tři nebo čtyři chlapíci který si všimli že nese hasičák tak utrhli z držáku ten co je v zadní části vozu a šli za ním za vůz, zbytek seděl ve voze a čekal co bude. Mezitím za ním přistál jiný bus jehož řidič volal vysílačkou dispečink že na Letňanech požár busu v zadní části a že jde zkusit kolegovy držet plameny pod vozem než dojedou HZS.  A teprve když ten druhý řidič vlítnul do té Karosy a začal na cestující řvát a používat sprostých slov tak se cestující s údivem uráčili vystoupit z vozu ven.  Nebylo to tenkrát nic velkého chytlnul bordel na bloku motoru a nějaké hadice v motorovém prostoru a fakt to tenkrát kluci udrželi pod vozem vypráskali na to 6x 6kg prášku než dojeli hasiči ty to " zalily  " vysokotlakem a autobus byl dokonce schopen odtahu na tyči do garáže.  Takže je třeba v každém okamžiku pokud možno zachovat rozvahu a zbytečně nezmatkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr Tak lidi se obecně nemaj rádi a snažej se si ublížit. Nerozhlížej se na silnici, nepřemejšlej, jedí sajrajty, nepřemejšlej, v autě se nevěnujou řízení, nepřemejšlej,...

to jen, že mě to jejich chování nepřekvapuje. Jedna z posledních je, jak si chtěl udělat selfie s krokodýlem :D, neudělal...

sorry :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvultuhle "hasicskou"diskusi bych uzavrel asi takhle: Kazdej z nas by si mel uvedomit, ze v pripade pozaru at auta nebo doma jde predevsim a skoro vzdycky o zivot. A tak v prve rade zachranovat zivot a potom S ROZVAHOU MAJETEK! U auta z hlediska nahrady skod je lepsi vyhorely torzo nez poloshorely podle pojistovny opravitelny auto.

Podstatny je se dopredu zamyslet jak bych se choval kdyby k pozaru doslo!!!

Jeste podstatnejsi - hlavne ted pred autodovolenejma - je procist si neco o tom, jak se chovat pri pozaru/hromadne nehode v silnicnich [D, A, I. CH] tunelech!!! A seznamit s tim DOPREDU posadku vc. cestujicich deti! Takovehle PSM [politicke skoleni muzstva] muze posadce ten zivot opravd zachranit

Omlovam se za profesionalni deformaci formulovane prispevky!:papa

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor no, tak oheň žere kyslík, takže spalovací motory nefungujou, když náhodou někde v tunelu vypukne požár, takže pryč dokud to jde a když to nejde tak po svejch. Nebo máš ještě jinou radu?

@Milhausekkk tak já ten svůj kilovej taky nevyhodim, mám ho pod sedačkou, kdyby něco, lepší než drátem do oka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...