Přejít na obsah
Milhausekkk

Zajištění nákladu

Recommended Posts

Ahoj,

v létě se chystáme s mým pažoutem k moři do Chorvatska a protože bude čtyři osoby, tak předpokládám, že kufr auta bude narvaný k prasknutí až ke stropu. Nevím, jestli s takovou nakládkou nemůžu mít třeba problémy v Rakousku co se týká bezpečnosti zajištění nákladu. Řešili jste toto někdo? Dá se do toho mého breaka/kombíka vložit nějaká dělící mříž? Nějaké zaslepené otvory v kufru u stropu jsou, takže by tam něco mělo jít dát. Nebo existuje nějaká síť? Nebo to neřešit?

NA internetu nic k prodeji nenacházím. A druhá věc, co mě napadla - kdybych snad něco, nějakou mříž sehnal a namontoval, nemůžu padnout v podezření, že mám vůz jiné kategorie než je v TP?

Díky za rady, postřehy

Upraveno uživatelem Milhausekkk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no to je vic k vzteku nez k prakticnosti...... akorat tim znicis tapec na strese....... 

@Milhausekkk kdybys byl z prahy, vyzkouseli bychom tu moji. A ano, Rakusaci to velice resi, ze nemas veci pod roletkou............

Ja mam v Mondeu taky neorigo, tedy z nejakeho jineho auta. Zmer si rozmer tech kotvicich bodu ve strese a hledej. Vetsinou je to nahore teleskopicky, takze se to da pouzit i z jinych aut.

Tahle by ti tam mohla pasovat:

https://www.sbazar.cz/sbudina/detail/24124215-peugeot-306-sit-na-psa

https://www.sbazar.cz/horka.martina/detail/41265957-sit

29425028_1460684564043236_803622150369605210_n.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jestli bych to ustál před policií v Rakousku, mít náklad zajištěný jen gumou... nevím, c myslíte

Každopádně pátrám už pár hodin po internetu a dělící síť-mříž je na peugeot 307 problém najít. Asi budu muset zajít do peugeotu a poptat originál.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

normální síť univerzální za pár korun a bohatě to stačí. Jde spíš o vlastní bezpečnost než o policii. Jednou synek dostal za krk notebookem v brašně a málem mu uletěla hlava. Od té doby jedině se sítí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, Milhausekkk napsal:

Nevím jestli bych to ustál před policií v Rakousku, mít náklad zajištěný jen gumou... nevím, c myslíte

Každopádně pátrám už pár hodin po internetu a dělící síť-mříž je na peugeot 307 problém najít. Asi budu muset zajít do peugeotu a poptat originál.

Myslim, ze to moc resis, to by museli pokutovat vsechny pastikare co miri v lete do chorvatska. Ja mam v rakousku vzdycky vitr jen z toho, abych nemusel strhavat folie :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Fruktis ne ta opravdu nestaci, uz kvuli bezpecnosti.... ani nevim,, jak by se to tam uchytilo.

@Ajdamek oni ale poklutou jen pastickare z madarska, cech a slovaky. Protoze ti jedini jako idioti na svoji bezpecnost vetsinou kaslou...... v rakouskych autech, nemeckych apod jsem vetsinou videl bud sit, nebo rakev na strese (ale to radsi tu sit, nez jet s rakvi.....)

@Milhausekkk hele me na mondeo stoji 9000 a to nejsem magor. Takze jsem jen 14 dni oblejzal internet a pak jsem ji za 1000 koupil od frajera na mondeo clubu. Ja ti zmerim tu moji, teoreticky by se ti tam mohla vejit, myslim, ze ma jeste jednu mozna dve v zaloze, ok?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku