Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Od 17.4. začíná opět pravidelná klubová (s)kopaná


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak včera 5 na 4. Oproti min. týdnu značný rozdíl. Musel jsem i běhat :aut 

Jinak cestou domů jsem udělal i dobrý skutek. Jelikož mi 508 nahlásila, že mám zase měkkou levou přední (utíkají mi všechny ventilky :grr ), tak jsem to vzal přes Globus, že si to dofoukám. Tam jsem narazil na poněkud bezradného motorkáře, který mi hlásil, že kompresor nefunguje správně, a že mu to vyprázdnilo přední kolo. Tak jsem si to nejdříve ověřil (opravdu to nefoukalo, i když se to tvářilo funkčně) a následně jsem mu nabídl pumpičku na kolo, kterou s sebou vozím na dofukování míčů :aut  
Úplně se rozzářil a za 5.min byla pneu nafouknutá tak, aby mohl alespoň dojet k jiné benzínce :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych zaril. Kdysi jsem tlacil 200 kg motorku 4 km k benzince mezi Slanym a dalnici na usti, a uz bych nikdy vic to nechtel zazit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to nemám v plánu moc běhat :D

Jen pro info. Místo vím. čas 18:30 taky vím ale co nevím je to, co si mám vzít s sebou :) ( krom bot nahradních trenek  až se z toho po**** atd) :D

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2018 at 9:10, Scratch napsal:

ja bych taky mohl dorazit. Pokud pojede nekdo z HoPo/Cerneho Mostu, tak se muze pripojit/pripojim se :)

Woe volám Ti půl odpoledne, pořád slyším jen tu debilní uvítací melodii, která frčela tak v roce 2000 :bacha

Jestli si to přečteš zavolej mi, jedu a můžu Tě nabrat po cestě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...