Jcpd Odesláno 31. říjen 2017 Autor Odesláno 31. říjen 2017 Aha.. Dobře, děkuji za informace. Můžu to nějak proměřit i sám, jestli je ok? popřípadě nějak pročistit ty kontakty ? Citovat
Mirekdoda Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 Jcpd: kontakty můžeš pročistit, když sundáš konektor, ať už mechanicky, nebo nějakým sprejem na kontakty. Čidlo proměřit jde v hrnci s vodou na vařič a teploměrem ve voděi. Je potřeba vědět, které dva piny sledovat a jaké hodnoty (odporu) má ukazovat při konkrétní teplotě vody. To si už nepamatuji. Citovat
dýzl Odesláno 31. říjen 2017 Odesláno 31. říjen 2017 Ve stošestém máme ,dle vzhledu identická čidla jako v xantii, modré a zelené-obě dvoupinová ,tzn dva kontakty v konektrou,jedno čidlo na ŘJ a druhé na budík teploměru v kabině(ale u frantíků to může být kdovíjaké!!). Jo a v chladiči na sepnutí větráku chladiče.Ale dle popisu závady bych vyměnil čidlo pro ŘJ tuším zelené, a nezkoušel ani měřit. jinak ještě bych nejprve vyčistil konektory a pokud nepomůže-výměna čidla. Citovat
Jcpd Odesláno 1. listopad 2017 Autor Odesláno 1. listopad 2017 Dobře, možná blbá otázka, jak poznám, které čidlo je na ŘJ? a které na budík? Citovat
Mirekdoda Odesláno 1. listopad 2017 Odesláno 1. listopad 2017 Jcpd: modré čidlo = budíky, zelené = ŘJ. Ale ruku do ohně za to nedám. Citovat
dýzl Odesláno 2. listopad 2017 Odesláno 2. listopad 2017 Zkusíš-li odpojit čidlo,tak budík IHNED klesne na nulu,pkd ŘJ tak motor poběží špatně neboi chcípne a ručička teploměru bude nadále ukazovat!! Hafity ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.