Nick406 Odesláno 11. říjen 2017 Odesláno 11. říjen 2017 Čau nevíte kde hledat problém? v případě že mě už tento týden dvakrát praskla stejná pojistka jedná se o číslo 25 stropní osvětlení,pamět rádia a kodované startování celou dobu tam mám pojistku 10A podle manuálu tam má být 7.5A může to mít na to nějaký vliv ? ale celý tři roky to nedělalo a docela mě překvapilo že i když mám odpojenou klávesnici tak mě nešlo nastartovat když se jedná o pojistku pro kodované startování. Citovat
krtek 2 Odesláno 11. říjen 2017 Odesláno 11. říjen 2017 niekde je skrat pokial to spravi len raz za cas bude to problem najst nedorabal si tam nieco ? Citovat
Nick406 Odesláno 11. říjen 2017 Autor Odesláno 11. říjen 2017 Nn nic jsem tam právě nedělal začalo to ze dne na den první v pondělí dnes druhá ....i když jediný co mě napadá tak světlo v kufru spadá pod osvětlení stropu že asi ? ted si říkám že v obou případech to bylo pokaždý když jsem měl otevřený pátý dveře třeba 5 minut. Citovat
Nick406 Odesláno 11. říjen 2017 Autor Odesláno 11. říjen 2017 (upraveno) Jinak když ta pojistka praskla tak mě nesvítila stropní světla ale jen při otevřených dveřích,ukazovalo mě to plnou nádrž i když tam byla půlka a nefungovalo počítadlo KM nic se na něm nezobrazilo a k tomu to teda nešlo nastartovat. Upraveno 11. říjen 2017 uživatelem Nick406 Citovat
krtek 2 Odesláno 11. říjen 2017 Odesláno 11. říjen 2017 tak pokyvaj tymy kabelami okolo priechodky pri otvorenom kufri a rozsvietenom svetle v kufri ci to vypadne Nick406 ohodnotil 1 Citovat
krtek 2 Odesláno 11. říjen 2017 Odesláno 11. říjen 2017 co mam este manual od stareho modelu tak tam mi pise 10 amper poistka takze toto je ok Citovat
Nick406 Odesláno 11. říjen 2017 Autor Odesláno 11. říjen 2017 No já na to koukal na netu bylo tam psáno že se jedná o starý model ale pravda tedka jsem našel další tabulky a píše se tam 10A takže to bude těch 10 navíc 3 roky tam byla takže to by asi dělalo problémy už dávno Citovat
P607Olda Odesláno 12. říjen 2017 Odesláno 12. říjen 2017 (upraveno) Nahraď pojistku upravenou, tak, že ji přemostíš silnou žárovkou, např. z dálkových světel. Můžeš s tím i jezdit, žárovku si někam viditelně upevni na dlouhých kablíkách. Tak budeš mít možnost hledat příčinu. Při zkratu se žárovka rozsvítí. Upraveno 12. říjen 2017 uživatelem P607Olda Citovat
mmartinkovic Odesláno 12. říjen 2017 Odesláno 12. říjen 2017 Pozri či to nerobia svetielka v slnečných clonach. Mne to takto prasklo, ale nešla klíma, tempomat, osvetlenie vo vnútri. Auto v popise, tiež mám klávesnicu ale inde ako v 406. Citovat
Nick406 Odesláno 12. říjen 2017 Autor Odesláno 12. říjen 2017 Mrknul jsem se na to světlo v kufru a zjevně vyřešil problém když jsem světýlko vytáhnul tak ta plastová objímka ve které je žárovka byla špatně nasazena po dotáhnutí opět praskla pojistka světlo jsem odpojil dal rovnou novou žárovku vyměnil pojistku a ted se uvidí. Citovat
Nick406 Odesláno 13. říjen 2017 Autor Odesláno 13. říjen 2017 Zatím dobrý ...to by mě ani nenapadlo že by to mohlo být v tom. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.