Jump to content
Davka

jake mam radio ?

Recommended Posts

Zdravim , 

Jsem novy majitel Peugeotu 407 ( 2004 )  a rad bych zjistil jaky typ radia mam ( rt3 ,4 ) , snazil jsem se vyfotit vse co se dalo snad to stací.

da se na to dokoupit Blouetooth aby propojil svuj android ?

proc v nastaveni parametru vozidla jde jen nastavit svetla a ostatni jsou šede ?

diky za pomoc a rady 

20170624_212551.jpg

20170624_212647.jpg

20170624_212809.jpg

před 1 minutou, Péťa napsal:

Rádio nevím, ale ráno jsi se ptal které auto a večer už máš koupeno :D:super

tak tady mi moc neporadili jake auto . :bojim

Peta - to je v pohode na firme 2 roky brecime nad novejsimy stroji
v utery v rano dotahneme boxera asi se zadrenym motorem na firmu a v 10 hodin kolega vyjizdi na trasu s tranzitem LONG 2008 za 150 tis. :P

před 6 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

podle me to je RT3

Diky :super

P/rosim tě a jak je to s Bluetooth a s tím nastavováním kromě světel ?

tak to neporadim to je na me moc "nove" auto
BT by melo jit pres CD menic ale max na parovani hudby v MONO a asi jsou ty dalsi polozky neaktivni z duvodu ze jsou nefunkcni nebo nejsou povolene z vyroby

Ahoj kolegové,mám stejný problém s rádiem jako tady kolega,taky nevím co je to za model,akorát vím že je to auto s navigací a marně hledám el.schéma zapojení tohoto rádia kvůkli jeho výměně.nevíte někdo co to je za rádio? Mám Peugeot 206 SW r.v. 2002 1,6 16v benzín.VIN kód auta je VF32KNFUF12879375, velice by mi pomohlo , kdyby jste mi poskytli el. schéma zapojení a nebo mě někam odkázali (hlavně ne do řiti :-D ) kde ho najdu ,nebo aspoň jaký je to typ toho rádia,předem moc díky.IMG_20170923_103405.thumb.jpg.8457c1786f1613b32717a4411beb599b.jpg

IMG_20170923_103524.jpg

IMG_20170923_103331.jpg

VF32KNFUF42879375 toto mám ve velké techničáku,a navigaci to má v šuplíku u spolujezdce ,je to CD mechanika ,ale stejně nejde,tak jsem ji vyhodil

omluva mel si NAVI na vlastni jednotce ale s radiem RD3
pokud si jednotku vyskubnul a planuje vyrvat i radio - zapojis do nej jakekoliv bez uprav (mas na radiu prehodis cerveny a zluty kablik)
jen display nahore v kaplicce je zbytecny a palubak a dalkove ovladani pod volantem prestane fungovat

Aha ,červený se žlutým prohodit.No uvidím snad to neshoří,protože je to nové radio z Číny a to má jen 4 káble  a to originální má 7 káblů,nepočítaje repráky zvlásť konektor.A ten display nepůjde vůbec a nebo jen info z rádia ,jako jsou skladby atd. ,mám C-čkový display.Jde o to jestli mi bude ukazovat spotřebu ,ujeté km atd.