kocvin Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Tak vám představuji svoje gti 88kw rok 89 Je to mazel a bude ještě větší.. Nachystány jsou lemy, hnědé zasklení i křídlo alá kachní prdel, charakterizující staromodelové gti.. Auto je absolutně bez koroze a má najeto okolo 112 tisíc km.. Citovat
oddie Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 To je docela neuvěřitelné, najít dnes něco takového v podobném stavu. Citovat
MilanF1 Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 Gratulace k pěknému kousku. Mohu jen závidět. Citovat
kocvin Odesláno 14. červen 2017 Autor Odesláno 14. červen 2017 Díky za reakce chlapci, jsem rád že se líbí.. Citovat
kocvin Odesláno 19. červen 2017 Autor Odesláno 19. červen 2017 Koupil jsem ji v listopadu z bazose snad za 14 tis. Citovat
oddie Odesláno 19. červen 2017 Odesláno 19. červen 2017 No ty bláho, gratulace, to bych vzal taky, akorát tyhle starý auta už nesleduju. Citovat
radim.1008 Odesláno 19. červen 2017 Odesláno 19. červen 2017 Koupil jsem ji v listopadu z bazose snad za 14 tis. [emoji4]To prodával někdo, kdo nevěděl, co nabízí. Super kup. Citovat
Béďa Odesláno 19. červen 2017 Odesláno 19. červen 2017 (upraveno) krásnej kousek a za ty prachy je to ještě lepší.. Upraveno 19. červen 2017 uživatelem Béďa Citovat
kocvin Odesláno 19. červen 2017 Autor Odesláno 19. červen 2017 (upraveno) Auto jsem kupoval ve Znojmě a ten týpek to měl od chlapíka z Brna, proto ty SPZ Navíc ve starém formátu který je peckovní Upraveno 19. červen 2017 uživatelem kocvin Citovat
KoudaK Odesláno 20. červen 2017 Odesláno 20. červen 2017 Taky mám starej formát SPZ a i mě tam na STK nechal starou zelenou známku s komentářem, že ať to mám víc stylový. Jinak foto nárazníku pošlu až dojdou krytky z 3D tiskárny.. Citovat
vinorak Odesláno 20. červen 2017 Odesláno 20. červen 2017 No jo, ale ty si jim neřek, že si se schnilýho gti a hezký socky udělal jedno neschnilý gti Citovat
kocvin Odesláno 20. červen 2017 Autor Odesláno 20. červen 2017 To jsem si nechával na později Teď si mi to pokazil Citovat
KoudaK Odesláno 20. červen 2017 Odesláno 20. červen 2017 Ale to ničemu nevadí.. Já osobně tu snahu a práci chválím.. Citovat
kocvin Odesláno 20. červen 2017 Autor Odesláno 20. červen 2017 Ano Než vyvařovat na práh shnilé černé Gti, tak jsem radši udelal Gti z krásné červené socky Která měla těch zmiňovaných 112 tis. KoudaK - díky Citovat
MilanF1 Odesláno 20. červen 2017 Odesláno 20. červen 2017 Tomu rozumím a respektuji. Jenom pro mě už to pak není originál. Navíc legislativu tu raději řešit nebudeme. Já bazoš sleduji furt a že bych zaznamenal GTI za tak málo, to jsem se sakra divil. Takže už ten příběh chápu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.