Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,

snad nevytvářím duplikátní téma, nepodařilo se mi to tu nikde najít.

Po bývalém majiteli zbylo po nějakém doplňku černá skvrna na středovém panelu, jelikož jsem myslel, že je to jen špinavé, tak jsem se to pokusil vyčistit, ale jen jsem to zhoršil :D (viz. obrázek)

Dá se sehnat nějaká barva na to? Nejlépe ve spreji.

IMG_20170514_113245.jpg

Odesláno

Zkoušel jsem v okolí a ty jsou na některých místech taky poškrábané / poničené, takže bych si moc nepomohl. Proto bych chtěl tu barvu, což by mi ulehčilo opravy i  v budoucnu.

Odesláno

podle oka to netrefíš.....musíš nejlépe tam  kde míchají barvy do sprejů......podle vzorníku kterej se na to přiloží ti namíchají malej sprej a máš to.....

Odesláno (upraveno)

souhlas s celdou, demontovat

Pro zajimavost, zjistil jsi,kolik by stala uplne nova?

anebo tam dej nalepku nebo drzak na mobil

Upraveno uživatelem P607Olda
Odesláno (upraveno)

Držák na mobil mám na levých dveřích kvůli kameře, kterou mám pod zpětným zrcátkem. Do demontáže se zrovna nehrnu, vůbec totiž netuším, jak to demontovat :D Takže zatím pro mě bude nejvhodnější volba to vzít sprejem.

Upraveno uživatelem lachim16
Odesláno

Bez demontáže to ani neskúšaj (je veľmi jednoduchá), iba čo si zababreš ostatné veci. Podľa mňa striekať plast tak aby to aj vyzeralo dobre a aj vydržalo to nie je len tak, mal by sa použiť aj aktivátor na plast pod farbu atď. Preto si myslím, že toto je najjednoduchšie a aj najlacnejšie riešiť dielom z vrakoviska (ono ani tá farba plus veci k tomu nie sú zadarmo), na 307čky sú už ceny dosť priaznivé aj keď je pravda, že napr. na slovensku nevedia čo by za to pýtali, väčšinu dielov objednávam z poľska z allegra (aj s drahým poštovným to obyčajne vyjde lacnejšie).

Odesláno

ten aktivátor na plast ,to je smrad neskutečný.Bez povrchové úpravy ,nějakého vybroušení do hladka pod vodou , následného plniče na zakrytí plochy , stříknutí ,bezbarvej ...zaschnutí den -dva za příznivých podmínek   to tak nějak moc nemá význam....něco ošulíš ,bude se to loupat...

a lakování leze do peněz...

Odesláno

Co jsem kouknul do SB, ten panel, včetně výdechů vychází asi na 2500 Kč. 

Na ten probroušený plast by se hodil ten aktivátor. Ale bezpodmínečně demontáž, obrousit a pak minimálně plnič. Záleží na plniči zda lze aplikovat mokrý na mokrý a může se hned dávat barva. Určitě bych to přelakoval čirým lakem, aby to vydrželo. 

Pokud člověk doma nemá potřebný materiál, dost se to prodraží. Pak se s tím dělat, pokud to někdo nemá v ruce. Už vidím to naštvání, když začne téct barva. A můžeme znovu. :D 

Odesláno

Určitě jsou ty postupy co píšete správné, nicméně sem nedávno dával rámeček do černé matné, a jenom obrousit papírem pod vodou, jeden nástřik sprejem a je to krásně černě matné :-) otázkou je, jak dlouho mi to vydrží, ale uvidíme. 

Odesláno

Jste mě od toho lakování celkem odradily :D
 

Do té Zašové zavolám zítra jestli to stihnu, popřípadě v úterý. Tuhle nabídku jsem přehlédl, za 500 to je fajn.

Odesláno
V 14. 5. 2017 at 20:59, matusak napsal:

obrousit papírem pod vodou, jeden nástřik sprejem a je to krásně černě matné

Pokud jsi neprobrousil na plast, bude to v pohodě. ;) 

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...