Jump to content

matusak

Uživatel
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

About matusak

 • ID člena 59843
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday April 6

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Most
 • Stát
  Česká republika
 1. 2 din rádio

  Tak rádio hraje lépe než originál na origo repro. Na jaře dám lepší repro do MDF kroužků tak uvidíme. Rozlišení super, navigace je opravdu přesná a když na něco klepnu tak to moc hezky funguje. Kvalita displeje dostačující, i přes Slunko moc hezky vidět.. Sem opravdu strašně spokojený :-)
 2. 2 din rádio

  No kdo to zapojit.. není to nic těžkého, zapojoval sem si to sám. Rádia prodává slečna z Ústí nad Labem a tohle mě stálo 4000kč (1rok záruka) a 200kč parkovací kamera. Tady je kontakt na slečnu co to prodává: monika.fuhrichova@seznam.cz.
 3. 2 din rádio

  Písničky ukazuje rádio, na origo displeji nahoře furt ukazuje spotřebu atd atd
 4. 2 din rádio

  Foto zezadu. Rádio 4000 +150kč parkovací kamera.
 5. 2 din rádio

  Palubní počítač dál ovládáš v pohodě, čas atd si nastavíš čudlíkama přímo na displeji.. přestane ti ukazovat co hraje v rádiu atd, ale to nepotřebuješ protože máš přece 2din rádio. Dělal sem si to sám a pohoda, sem s tím maximálně spokojený.
 6. Volant 308 do 307 ?

  Je tu někdo kdo to dotáhl do konce a má tam jiný volant? Díky
 7. rozebrání stropní lampičky

  Přišel někdo na to jak to napojit na tu BSI? :-)
 8. Stříbrná barva plastu interiéru

  Milan: tak v tom případě dobrý. Díky :-)
 9. Stříbrná barva plastu interiéru

  Určitě jsou ty postupy co píšete správné, nicméně sem nedávno dával rámeček do černé matné, a jenom obrousit papírem pod vodou, jeden nástřik sprejem a je to krásně černě matné :-) otázkou je, jak dlouho mi to vydrží, ale uvidíme.
 10. Peugeot 307sw foukání u spolujezdce

  Tak sem zase zkoušel, prolezl sem to skrz na skrz a dveře prostě doléhají, těsnění je dobré, tak nevím. Co si myslíte o návštěvě servisu... aby to nestálo desítku :-) názory uvítám!
 11. Peugeot 307sw foukání u spolujezdce

  Právě, že těsnění je tam všude dobré a když sem tam někoho posadil tak na to nemohl přijít, kde to fouká, je to takový všude a nikde..
 12. Zdravím, mám takový problém, jako všichni tady. Jedná se o tom, že když jedu 80km/h + - tak od spolujezdce prostě fučí a nemůžu za boha přijít na to odkud.. Vítr není, ale hlučný to je hrozně. Nějaké nápady, už se s tím někdo setkal? Díky!
 13. Ahoj, jsem jediný, kdo nevidí fotky? :-( Díky
 14. Výbava vozů Peugeot podle VIN

  Zdravím všechny příznivce Francouzů, Moc by se mi líbilo, mít takhle hezky sepsané co moje auto má a nemá, tudíž prosím také o výbavu dle VIN: VF33HRHYB82825944. Tisíceré díky. Pavel.
×