Jump to content

matusak

Uživatel
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

About matusak

 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday April 6

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Most
 • Stát
  Česká republika
 1. Předek Peugeot 307 sw stříbrn

  Nebo alespoň mřížku nárazníku?
 2. Předek Peugeot 307 sw stříbrn

  Tak už jen nárazník.. nemá někdo?
 3. Ahoj, potkal jsem kance.. a tak sháním: Horní příčka nárazníku, spodní příčka chladičů, pravý přední podběh, manžeta na řízení levá strana, chladič vody, větrák chlazení, nárazník komplet ve stříbrné metalíze, sahara, nádrž na ostřikovače, kryt motoru. Peugeot 307 sw PŘED FL. 2.0hdi 66kw. Kontakt kdyžtak: 778 408 999. Díky všem.
 4. 2 din rádio

  Tak rádio hraje lépe než originál na origo repro. Na jaře dám lepší repro do MDF kroužků tak uvidíme. Rozlišení super, navigace je opravdu přesná a když na něco klepnu tak to moc hezky funguje. Kvalita displeje dostačující, i přes Slunko moc hezky vidět.. Sem opravdu strašně spokojený :-)
 5. 2 din rádio

  No kdo to zapojit.. není to nic těžkého, zapojoval sem si to sám. Rádia prodává slečna z Ústí nad Labem a tohle mě stálo 4000kč (1rok záruka) a 200kč parkovací kamera. Tady je kontakt na slečnu co to prodává: monika.fuhrichova@seznam.cz.
 6. 2 din rádio

  Písničky ukazuje rádio, na origo displeji nahoře furt ukazuje spotřebu atd atd
 7. 2 din rádio

  Foto zezadu. Rádio 4000 +150kč parkovací kamera.
 8. 2 din rádio

  Palubní počítač dál ovládáš v pohodě, čas atd si nastavíš čudlíkama přímo na displeji.. přestane ti ukazovat co hraje v rádiu atd, ale to nepotřebuješ protože máš přece 2din rádio. Dělal sem si to sám a pohoda, sem s tím maximálně spokojený.
 9. Volant 308 do 307 ?

  Je tu někdo kdo to dotáhl do konce a má tam jiný volant? Díky
 10. rozebrání stropní lampičky

  Přišel někdo na to jak to napojit na tu BSI? :-)
 11. Stříbrná barva plastu interiéru

  Milan: tak v tom případě dobrý. Díky :-)
 12. Stříbrná barva plastu interiéru

  Určitě jsou ty postupy co píšete správné, nicméně sem nedávno dával rámeček do černé matné, a jenom obrousit papírem pod vodou, jeden nástřik sprejem a je to krásně černě matné :-) otázkou je, jak dlouho mi to vydrží, ale uvidíme.
 13. Peugeot 307sw foukání u spolujezdce

  Tak sem zase zkoušel, prolezl sem to skrz na skrz a dveře prostě doléhají, těsnění je dobré, tak nevím. Co si myslíte o návštěvě servisu... aby to nestálo desítku :-) názory uvítám!
 14. Peugeot 307sw foukání u spolujezdce

  Právě, že těsnění je tam všude dobré a když sem tam někoho posadil tak na to nemohl přijít, kde to fouká, je to takový všude a nikde..
 15. Zdravím, mám takový problém, jako všichni tady. Jedná se o tom, že když jedu 80km/h + - tak od spolujezdce prostě fučí a nemůžu za boha přijít na to odkud.. Vítr není, ale hlučný to je hrozně. Nějaké nápady, už se s tím někdo setkal? Díky!
×