Jump to content

matusak

Uživatel
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

About matusak

 • ID člena 59843
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday April 6

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 307
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Most
 • Stát
  Česká republika
 1. Zaslepení EGR ventilu 2.0 HDi ( 66 KW )

  Straki v Chomutově :-) najdeš ho pod přezdívkou Straki007
 2. Přidělaní intercooleru

  Mám dotaz - a k čemu je přidělat samotný inter cooler? Další plány jsou s autem jaké? Jen přidělat cooler je k ničemu nebo ne?
 3. Parkovací senzory + kamera = kabeláž

  Na fotce to vypadá o něco hůř než to ve skutečnosti je..dělal sem to hlavně pro "parádu"- ve dne vidím a v noci senzory.
 4. Parkovací senzory + kamera = kabeláž

  Thor zítra vyfotím a večer nahraju. Fanda - senzory máš pravděpodobně koupený špatný, který nemají takovou výšku jakou na 307 potřebuješ. Takže jak je máš nízko, tak vidí zem jako překážku. Jestli si dával do origo dírek na senzory, zkus zapojit jen senzor A+D - jen krajní a uvidíš. Pak taky zkontroluj napájení. Co se týče kamery, rozlišení lepší nepotřebuješ, na displej co tam máš to určitě stačí. V noci nic neuvidíš, protože má 307 velice slabé zpátečkové světlo. Já dělal senzory na noc a kameru na den. Ani to vlastně nepotřebuju, ale baví mě se v tom hrabat a stálo to pár korun.
 5. Parkovací senzory + kamera = kabeláž

  Kameru jsem vedl prahy, měl jsem to natáhlý za pár minut, ani sem nic neoddělával ten kabýlek tam jde zastrčit prstama.. a je hned hotovo.
 6. 2 din rádio

  Tak rádio hraje lépe než originál na origo repro. Na jaře dám lepší repro do MDF kroužků tak uvidíme. Rozlišení super, navigace je opravdu přesná a když na něco klepnu tak to moc hezky funguje. Kvalita displeje dostačující, i přes Slunko moc hezky vidět.. Sem opravdu strašně spokojený :-)
 7. 2 din rádio

  No kdo to zapojit.. není to nic těžkého, zapojoval sem si to sám. Rádia prodává slečna z Ústí nad Labem a tohle mě stálo 4000kč (1rok záruka) a 200kč parkovací kamera. Tady je kontakt na slečnu co to prodává: monika.fuhrichova@seznam.cz.
 8. 2 din rádio

  Písničky ukazuje rádio, na origo displeji nahoře furt ukazuje spotřebu atd atd
 9. 2 din rádio

  Foto zezadu. Rádio 4000 +150kč parkovací kamera.
 10. 2 din rádio

  Palubní počítač dál ovládáš v pohodě, čas atd si nastavíš čudlíkama přímo na displeji.. přestane ti ukazovat co hraje v rádiu atd, ale to nepotřebuješ protože máš přece 2din rádio. Dělal sem si to sám a pohoda, sem s tím maximálně spokojený.
 11. Volant 308 do 307 ?

  Je tu někdo kdo to dotáhl do konce a má tam jiný volant? Díky
 12. rozebrání stropní lampičky

  Přišel někdo na to jak to napojit na tu BSI? :-)
 13. Stříbrná barva plastu interiéru

  Milan: tak v tom případě dobrý. Díky :-)
 14. Stříbrná barva plastu interiéru

  Určitě jsou ty postupy co píšete správné, nicméně sem nedávno dával rámeček do černé matné, a jenom obrousit papírem pod vodou, jeden nástřik sprejem a je to krásně černě matné :-) otázkou je, jak dlouho mi to vydrží, ale uvidíme.
×