Peugeot 508 SW Odesláno 18. duben 2017 Odesláno 18. duben 2017 Zdravím všetkých priaznivcov značky. Chcem kúpiť 607ku Vin:VF39UUHZJAL019368 je 12/2010 jedna z posledných. V serviceboxu som pozeral akú to má výbavu. V peugeot servise mi povedali že auto chodilo do servisu iba počas záruky do 2012 a potom nemajú žiaden zápis. Je možne nejak tu servisnú históriu zistiť? Kúpili by ste 607 ešte? Dik. Citovat
Agrafik Odesláno 18. duben 2017 Odesláno 18. duben 2017 Nevím, jestli tady zjistíš víc, než u dealera Peugeotu. Google ten inzerát najde, výbava ok, 607 s RT5 . Já bych ji koupil klidně znovu. Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 18. duben 2017 Autor Odesláno 18. duben 2017 (upraveno) Ma najazdených 170tis . Ak sa všetko podarí tak vo štvrtok je doma. Je to z Nemecka. Upraveno 18. duben 2017 uživatelem Peugeot 508 SW Citovat
Péťa Odesláno 18. duben 2017 Odesláno 18. duben 2017 Máme zde sekci, kde servisní historii zjišťujeme. Ale jen pro řádné členy. Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 18. duben 2017 Autor Odesláno 18. duben 2017 Áno viem o tom. Nejaká dobrá duša ktorá by mi to zistila by sa našla? Citovat
Péťa Odesláno 18. duben 2017 Odesláno 18. duben 2017 Doufám, že nenašla. To by pak nemusel být sekce jen pro řádné členy. Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 18. duben 2017 Autor Odesláno 18. duben 2017 Jasne chápem musí toto fórum z niečoho fungovať. Citovat
urdemala Odesláno 18. duben 2017 Odesláno 18. duben 2017 před 17 minutami, Peugeot 508 SW napsal: Ma najazdených 170tis . Ak sa všetko podarí tak vo štvrtok je doma. Je to z Nemecka. V tom inzerátu udávají, že je v Belgii. S francouzskou značkou. Citovat
Charlie 607 Odesláno 18. duben 2017 Odesláno 18. duben 2017 Taky bych šel do 607 znovu, koupě rozhodně nelituju. Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 20. duben 2017 Autor Odesláno 20. duben 2017 Ahoj. Tak krasavica je doma.12/2010 2,7hdi 168tis km. A má aj komplet servisnú históriu. Teším sa . Matri ohodnotil 1 Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 20. duben 2017 Autor Odesláno 20. duben 2017 (upraveno) Viete mi niekto poradiť kde stiahnem manuál v SK alebo CZ jazyku v PDF na toto auto. Ďakujem. Upraveno 20. duben 2017 uživatelem Peugeot 508 SW Citovat
RichVa Odesláno 20. duben 2017 Odesláno 20. duben 2017 a zde jsi zkoušel? http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/#top Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 22. duben 2017 Autor Odesláno 22. duben 2017 Nazdar všetci. Mám za sebou urobenú podrobnú obhliadku auta a zistil som, že mi pod autom chýba jeden plast. Je to plast hneď pod chladičmi. Neviete kde mi som to na SK zohnal? Volal som na nejaké vrakoviská ale nič. Citovat
Agrafik Odesláno 22. duben 2017 Odesláno 22. duben 2017 (upraveno) Deflektor vzduchu hlouka cca 15cm x cca něco přes 100cm? Vrakoviště ,nebo origo. Referenční číslo Popis Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba 00007013W8 DEFLEK VZD 2205.54 CZK 2 668,70 CZK 2 668,70 CZK Nebo alternativu https://krytypodmotor.cz/cs/peugeot/341-341-607-kryt-pod-naraznik-plast-7013w8.html Upraveno 22. duben 2017 uživatelem Agrafik Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 23. duben 2017 Autor Odesláno 23. duben 2017 Ďakujem, už som našiel z búračky. Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 5. leden 2018 Autor Odesláno 5. leden 2018 (upraveno) Ahojte dnes som si priniesol ďalší peugeot 607 2,7 hdi je to tmavo šedá metalíza. Teraz mám dva strieborný a šedý. Upraveno 5. leden 2018 uživatelem Péťa inzerce patří do inzerce Agrafik, radim.1008 a Matri ohodnotil 3 Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 5. leden 2018 Autor Odesláno 5. leden 2018 (upraveno) No dnes prešla 700km uplne v pohode . Upraveno 5. leden 2018 uživatelem Peugeot 508 SW Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 5. leden 2018 Autor Odesláno 5. leden 2018 Webasto, koža, JBL, strešné okno, vyhrievané všetky sedačky, pamäť sedačky vodiča , RT5 atď... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.