radim.1008 Odesláno 17. červenec 2018 Odesláno 17. červenec 2018 Vítej mezi kuními hostely. Kuličkovo, mýdlovo, sprejová válka i na severu Čech? pavelu96 ohodnotil 1
ozzy56 Odesláno 17. červenec 2018 Odesláno 17. červenec 2018 dávám na chatě zadní červenou blikačku z jízdního kola pod kapotu--zatím mám od kuny klid ale předtím mi sežrala odhlučnění kapoty, mrcha
pavelu96 Odesláno 17. červenec 2018 Autor Odesláno 17. červenec 2018 No je to divný. Parkuju uprostřed města na sídlišti a v životě tu nikdo nikdy kunu neviděl. Žerou to i jiný zvířata? @ozzy56 se nedivím, že máš klid, když už tam nemá co žrát
ozzy56 Odesláno 17. červenec 2018 Odesláno 17. červenec 2018 ale má , po kapotě mi požrala i horní dekl motoru, tak tam dávám tu blikačku , v nejhorším zahodím i ten dekl, nový kupovat nebudu, byla by to dost drahá potrava pro tu mrchu...,ti blázni v autorizáku nevědí, co by za tu lisovanou vatu chtěli radim.1008 a pavelu96 ohodnotil 2
RichVa Odesláno 17. červenec 2018 Odesláno 17. červenec 2018 Mě to posledně na sídlišti sežrala, včetně elektriky, krysa nebo spíš potkan Výsledek vypadal jak od kuny.
Laďa Odesláno 18. červenec 2018 Odesláno 18. červenec 2018 před 12 hodinami, pavelu96 napsal: No je to divný. Parkuju uprostřed města na sídlišti a v životě tu nikdo nikdy kunu neviděl. Žerou to i jiný zvířata? @ozzy56 To by jsi se divil kolik jich po městech v noci běhá. Jinak WC metodu jsem nasadil preventivně už na jaře i když venku přes noc často nestávám. Tak max 1x za měsíc, když jsem na návštěvě.
ozzy56 Odesláno 18. červenec 2018 Odesláno 18. červenec 2018 na sídlišti mi pod kapotu nic neleze, naštěstí, i když kolem máme pár stromů, kterým říkáme les a tam je plno veverek--ty vidím z okna ale na chatě je to 100pro kuna, někteří sousedi ji i viděli a některým lozí i do chat na půdy atd.
pavelu96 Odesláno 26. červenec 2018 Autor Odesláno 26. červenec 2018 Dnes proběhla oprava "pokunění" vnitřní izolace motoru... O kus vedle visí WC sajrajt, ale ten jsem nefotil... radim.1008 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 30. červenec 2018 Autor Odesláno 30. červenec 2018 @radim.1008 jsou to samolepicí filcové proužky, podobné těm co jsem použil na opravu obložení v Bobikovi 308 Tady... radim.1008 ohodnotil 1
radim.1008 Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 Kde se to dá pořídit? Jenže já buch toho potřeboval skoro na celou izolaci.
pavelu96 Odesláno 30. červenec 2018 Autor Odesláno 30. červenec 2018 (upraveno) @radim.1008 No u nás ve firmě se to kupuje ve velkém asi z číny. Pokud pojedete na sraz, tak bych mohl něco dovézt... ale pšt... Upraveno 30. červenec 2018 uživatelem pavelu96 Péťa a radim.1008 ohodnotil 2
radim.1008 Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 Zatím to je v plánu. Tak díky a pšššt. pavelu96 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 30. červenec 2018 Autor Odesláno 30. červenec 2018 Taky v Rakousku naskočil kulatý stav tachometru... radim.1008 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 1. srpen 2018 Autor Odesláno 1. srpen 2018 Jedna tématická pro místní vinaře... Jako ochrana před sluncem dobrý Péťa, Rikic339 a radim.1008 ohodnotil 3
radim.1008 Odesláno 1. srpen 2018 Odesláno 1. srpen 2018 V 30. 7. 2018 at 13:58, pavelu96 napsal: Taky v Rakousku naskočil kulatý stav tachometru... To Rakousko je nějaký divný. pavelu96 ohodnotil 1
Pacho69 Odesláno 2. srpen 2018 Odesláno 2. srpen 2018 Pavel: Ti napadaj kuličky do ventilace, a až zkvasí, tak dej pozor, abys nenadejchal O takový pergole sním, ale na chalupě pod horama nevím, jestli najdu odrůdu, která tam vydejchá zimu. pavelu96 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 6. srpen 2018 Autor Odesláno 6. srpen 2018 V Mandre Pežotek zažil nejvyšší teplotou
pavelu96 Odesláno 16. září 2018 Autor Odesláno 16. září 2018 Dneska mi nějakej zhovadilej dobytek ukradl tři chromované čepičky ventilků... Super jedna mi zbyla Co bych za to dal, kdybych ho u toho mohl chytit
Laďa Odesláno 17. září 2018 Odesláno 17. září 2018 Proto já takové věci na auto ani nedávám. Nechci se stát sponzorem
Recommended Posts