Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím všetkých mam problém s predným ostrekovačom v podstate nejde ani ho nezapne(motorček). Poistky sú OK aj motorček lebo keď ho nápojim na trafo tak točí auto som kúpil len Teraz takže neviem ako dlho to nefunguje mam obavy ze elektrika je v čudu. Ešte tako zadné ostrekovanie funguje jen predné nie.  Tak skúste poradiť každý názor pomôže. Dik 

Odesláno

Tak v první řadě přidám info, že to je 206, kdyby někdo nepostřehl štítek u názvu (ti co jsou na mobilech). Ještě doplň rok výroby a případně motorizaci. Základ je zjisit, jestli jde do motorku šťáva. Pokud jde, tak zkusit na přímo oba směry. Jedním směrem by to mělo stříkat na přední ostřikovače a druhým na zadní :myslim  Sice píšeš, že si to zkoušel, ale neuvádíš, že si měřil napětí na konektoru u motůrku...

 

Odesláno

No pre doplnenie je to peugeot 206 1,4 55kw 2005 motorček je OK cez trafo točí oboma smermi a cez konektor ide len zadné ostrekovanie tým pádom sú káble OK inak by asi nešiel vôbec. .  myslím že chyba bude v páčky (bohužiaľ) začínam trochu ľutovať že som zobral peugeot-ku

Odesláno

tak zisti co chyba na konektore ci kostra alebo 12 volt po pusteni ostrikovaca ,pravdepodobne packa ako pises keby mam spravnu schemu poradim viac ale aspon nieco no

su horsie poruchy na aute jak nefunkcny ostrekovac zatial nemas co lutovat podla mna 

Odesláno (upraveno)

co kukam service box tak ty mas vlastne jeden motorcek ostrekovaca ktory strieka jak na predok tak aj na zadok a zrejme to prehaddzuje len polaritu na motorcek raz sa motrcek toci   jednym smerom  strieka na celne sklo potom sa toci motorcek opacne tak strieka  cez druhu hadicku na zadne sklo 

ak to tak je tak ako nudzove riesenie prehod hadicky na motorceku a na packe zadny ostrek bude fungovat ako predny ostrek 

akurat na houby bude to ze si znicis gumicku na zadnom steracu :( jedine zadny sterac docasne zdemontovat 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Jestli se ti při přitlačení páčky k sobě nerozeběhnou ani stěrače , tak bude nejspíš K.O. páčka . Jinak motorek je spínaný dvěma relátkama v BSM (ty jsou ovládaný zase jednotkou BSI na základě požadavku od páček)  kvůli reverzaci - jestliže jde ostřik vzadu , tak budou kabely v pořádku . Můžeš ještě zkusit test ovladačů v BSI a pustit přední ostřik přes diagnostiku , abys vyloučil chybu BSM a kabelů .

Odesláno
před 10 hodinami, krtek 2 napsal:

su horsie poruchy na aute jak nefunkcny ostrekovac

Třeba když ojnice podá pac přes blok :D

Odesláno

No tak už viem že je to v pačke.  Áno "jarokare"  maj pravdu stierače sa nepustili pri potiahnuti páčky. Bolo som aj v peugeote aby mi to potvrdili. Problém je že celý ten packovy modul stojí na pulte 320€ (a že som kúpil ekonomicku 206 ) Takže pani je šanca podľa vás že to opravím??? Nejaký návod ako rozobrať volant na 206?

Odesláno

JJ, to je bolest 206,307 apod., co mají tyhle moduly :( Jsem zvědavej, kdy to budu řešit taky ... :roll 

Člen "P607Olda" u některých verzí dokáže zajistit opravu. Můžeš ho zkusit kontaktovat :myslim 

Odesláno

Takže zava odstránená chcel by som sa všetkým srdečne poďakovať. Vaša ochotná rýchlosť reagovať na môj problém má prijemne prekvapila. Mal som v minulosti Seat Ford a teda bol som aj členom clubu ale musím uznať že na tento peugeot-club sa nechýbajú. No a teraz podstata: chyba bola v kontaktoch na tom packovom module bola to banalita vyrovnal som ohuty pliešok a hotovo. Rozobrať to je jednoduché video mi poslal krtek 2 takže ešte raz všetkým ĎAKUJEM 

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...