Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zadní náprava


Guest majki33

Recommended Posts

Guest majki33

To já vůbec nevím, ale když ho zvednu tak se jedno kolo ani nehne jako,když je přivařené a to druhé se pohybuje málo.

A při jízdě to je jako na žebřiňáku. He he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš absolvovat repas, bohužel nevýhoda těchto jinak dobrých aut.

Teď si akorát vyber kde to necháš udělat. Na to téma je tu moc psáno a záleží odkud jsi.

Cena kolem 10 000, obvykle se tam mění i jiné kaput věci, aby to bylo v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majki33

To auto mám za 11000 tak přeci nedám 10000 za opravu. (je s Rak. papírama)

To je bohužel častý případ, že u těchhle starých pekáčů cena oprav přesáhne pořizovací cenu. Je pak otázka, jestli se s tím nebojíš jezdit, když je auto v dezolátní stavu....:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majki33

To auto mám za 11000 tak přeci nedám 10000 za opravu. (je s Rak. papírama)

No mít perfektní auto za 11000 to je pěkný sen, realita bude že to asi ještě něco spolkne.

Projdi si ve starších příspěvcích, kdo dělal repas amatérsky, uvidíš, že u toho pěkně sakroval. To chce cvik a znát postupy.

Cena - často se ukáže, že i brzdy potřebují obnovu atd., to jsem řekl zhruba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malki33 zkus sundat ty bubny,ale je to přece nelogicky,kdyby byly kouslí pakny tak bys nemohl přece jet!Jestli ta naprava není rezata a nema zas tak špatnou geometrii tak nedavej repas-to je prece blbosttt!!:grr.Myslím si že asi zatuhlé tlumiče,protože ta naprava je odpružena torzníma tyčema(zkrutná tyč) a ta se prece nemuže něak kousnout protozě ta tyč se přece ohýba(zkrucuje) a to je blbost.Takže tlumiče (tlumí kmity-a mužou byt opravdu zatuhle!!),nebo zkus sundat víčko jehlových ložisek a podivej se jestli tam není bordel.A poslední rada: a taky se zeptej dobryho mechanika než dáš prachy za blbou repas!Hodně štěstí přeji!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je bohužel častý případ, že u těchhle starých pekáčů cena oprav přesáhne pořizovací cenu. Je pak otázka, jestli se s tím nebojíš jezdit, když je auto v dezolátní stavu....:-/

Tak s tímhle mě pekně urazil Marty.Jaký pekáč?!!:grr:grr.P205,309,405 a 605 nejlepší au?áky.Ti dám pekáče!!!:grr:cool::papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majki33

To auto mám za 11000 tak přeci nedám 10000 za opravu. (je s Rak. papírama)

Nevím odkud jsi, ale repasy daljí na několika místech republiky a to většinou tak, že ti dají jinou , už opravenou nápravu, takže když se objednáš na ráno po obědě odtud většinou odjíždíš........

V Příbrami , to dělají, pak Humpolec.... Stačí otevřít annonci a je jich tam hromadu... První město můžu doporučit slušný rychlý a ještě řekli co je třeba vyměnt nebo mě cinkli co s tím a vyměnili hned ... U 309bych zkontrolaval hned tlumiče a nechal to malinko zvednout většinou jsou ta auta sedlá a když to naložíš tak to jde a dorazy...

A cena? 10000 mě překvapilo... Tihle týpci to dělaji od 3500 do 5000 a to max. Ale musíš se objednat dopředu.... Mají práci ui na měsíc dopředu... Tulda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest majki33

Všem děkuji za rady. Budu se snažit se jich držet. Já tady v nějaké rubrice mám, že ho prodávám- vlastně prodávám dva černej a bílej a jestli neprodám tak ho budu muset zpojízdnit (normálně zpojízdnit).

Ten bílej byl fakt dobrý auto a když byl celej hotovej tak přišel předčasný dárek k vánocům 19. 12 a manželka ho hodila do škarpy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...