Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automaticka brzda


Dejved

Recommended Posts

AHoj,

 

prosim nevite kde presne najdu chidlo k automaticke, elektronicke zadni brzde. Sem tam mi to hodi hlasku "service" automatic break system error. Pak se odstani po nejakem case.

Auto nejde elektornickou zadni brzdou zastavit a nejde ani assistent pri rozjedu do kopce. "antiroll back system"

 

jestli se nejake chidlo nezaspinilo ?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

AHoj,

 

prosim nevite kde presne najdu chidlo k automaticke, elektronicke zadni brzde. Sem tam mi to hodi hlasku "service" automatic break system error. Pak se odstani po nejakem case.

Auto nejde elektornickou zadni brzdou zastavit a nejde ani assistent pri rozjedu do kopce. "antiroll back system"

 

jestli se nejake chidlo nezaspinilo

 

Já jsem měl něco podobného. Svítil service, hlaska automatic break system error, kontrolka rucni brzdy obe dve a esp. bylo utrzene lanko od rucni brzdy a neslo se spojit s ridici jednotkou rucni brzdy. Lanko zvlast koupit nejde jen celý komplet lanovodů s RJ. Cena 32tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Ahoj.Mám menší problém s automatickou ruční brzdou.
Jak přijdu do auta a chci se rozjet tak se pozdě uvolní a jde slyšet prasknutí jako by primrzli destičky ke kotoucum. Dělá to při rozjezdu dozadu i dopředu na rovince i v kopci. Pokud ji ale uvolním ručně tak je to bez problému.
Našel jsem v diagu položku kalibrace ruční brzdy ale nechci to ještě více pokazit . Máte někdo s tímhle zkušenosti a řešení?


Peugeot 508 RXH 2012

  HTC One A9  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

tak už mám s automatickou ručnou problém aj ja, dvakrát sa mi stalo, že som ráno naštartoval a rozsvietili sa mi kontrolky brzdy, esp, ručná ale auto odbrzdilo, na druhý deň po naštartovaní všetko o.k. Dnes mi opäť všetko rozsvietilo ale ručná ostala zatiahnutá, po vypnutí motora a opätovnom naštartovaní všetko o.k. predpokladám zaoxidovanie nejakého konektora (robí to pri vlhkom počasí), viete mi poradiť, kde by mohol byť problém? (Na diag mi napísalo nejaký problém pri komunikácii s abs.). Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...