GROM Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 Zdravím,blbnou mi na volnoběh otáčky motoru-hodně klesají až na hranici 500ot,vyměnil sem palivový filtr a pořád stejný.Nevím,jestli nemám ovzdušnit soustavu nebo přidat otáčky-prosím,poraďte,čím by to mohlo být. Díkas všem-hlavně,a? autí jezdí... Citovat
ALFWORKS Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 Ked mas TD, tak tam nastavuje volnobeh ECU... takze to manualne podla mna nenastavis To skor vidim na nejaky chybny senzor... Robi ti to len pri studenom?.. alebo aj pri teplom motore? Citovat
GROM Odesláno 3. prosinec 2005 Autor Odesláno 3. prosinec 2005 Dělá to v podstatě pořád-při studeným i zahřátým motoru,takže už nevím,co s tím. Je mi to áhadou,před tím mi nic podobného nedělalo. Citovat
ALFWORKS Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 Hmm.. diagnostika je posledna vec co zvyknem radit... Ale v tomto pripade sa mi zda, zde usetris na zbytocnom hladani zavady... A hlavne pri TD neviem ako to presne je, lebo ja som mal len benzinaky, alebo potom atmosfericky diesel Myslim, ze ked najdes nejaky seriozny servis kde ti to zdiagnostikuju, tak budes mudrejsi... Citovat
Driver Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 1.9 TD je klasický diesel, který nemá řídící jednotku jako HDI. Zkus ještě prohledat forum ohledně tvého dotazu. Citovat
GROM Odesláno 3. prosinec 2005 Autor Odesláno 3. prosinec 2005 Předem díky vám oběma,asi půjdu na diagnostiku-každopádně,tím nic nezkazím. Ještě zkusím jednu věc-na nádobce s palivovým filtrem,je taková záslepka-asi je ta nádobka na více druhů motorů,protože ta záslepka má takovou vrtulku-u mě je kolem ní těsnění,ale nějaký účel jistě má,ale ne u mýho auta. Takže,ještě zkusím zalepit(zatmelit) tu vrtulku,zdá se mi,že kolem ní rosí nafta. Takže možná by ještě mohl být vzduch v systému,ale nevím,jestli to má nějaký vliv-každopádně,prosim Vás,kde to ovzdušním???Tím určitě nic nezkazím. Zatím zdárec Citovat
tomyka Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 podla mojich vedomosti ta 1.9TD nema riadiacu jednotku , tym padom neni co diagnostikovat Citovat
ALFWORKS Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 Ehm.. No ja neviem...ale co potom ovlada cele turbo?.. pop-off ventil a co ja viem co vsetko tam este je? 306 zas nieje take stare auto ... Neviem ako je to z turbo motormi ... ale myslim, ze tam to turbo nieco musi ovladat Skuste mi to niekto objasnit ako to funguje v tomto pripade Citovat
GROM Odesláno 3. prosinec 2005 Autor Odesláno 3. prosinec 2005 Mam 95rok a je to jen TD,ale přeci něco musí ovládat vstřiky-turbo je poháněný výfokýma splodinama,ne?A myslím,že je olejem mazaný,ne?Ale stejně,mám to ovzdušnit???A kdyby jo,nevíte kde??? Zatím zdárec a předem i předtím díkas Citovat
ALFWORKS Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 Vstriky moze riadit aj vstrekovacie cerpadlo ako na atmosferickom diesli... ale fakt si myslim, ze nieco musi riadit celu funkcnost toho turba A ked nie, tak by som fakt vedel ako je to spravene.... a hlavne preco sa na moj benzinacik neda spravit turbo ked to ide na dieslaku bez ECU :( Citovat
wexelo Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Nevim jak u 306 ,ale turbo se da ovladat nekolika spusobama treba hadicka ze sani ktera podle tlaku v sani pres membranu nataci lopatky turba a tim reguluje tlak turba. Pisu to hodne zjednodusene ,ale tak nejak to chodi. Citovat
rimmer Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Původně zaslal: ALFWORKS Ehm.. No ja neviem...ale co potom ovlada cele turbo?.. pop-off ventil a co ja viem co vsetko tam este je? 306 zas nieje take stare auto ... Neviem ako je to z turbo motormi ... ale myslim, ze tam to turbo nieco musi ovladat Skuste mi to niekto objasnit ako to funguje v tomto pripade turbo neovlada nic... pretlakovy ventil je std. s pruzinou Citovat
Driver Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Klasický diesel nepotřebuje elektroniku, vstřikování nafty je provedeno mechanicky. Proto i když by jsi nastartovanému motoru odpojil baterku tak poběží dokud nedojde nafta. Myslím tím teď opravdu klasický diesel, ono i na těhto motorech se časem nějaká elektronika objevila (např. 2.1 TD nebo myslím že i poslední 1.9D) ale to nebyla elektronika, která by to přímo řídila. Citovat
Dave_k Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Původně zaslal: Driver Klasický diesel nepotřebuje elektroniku, vstřikování nafty je provedeno mechanicky. Proto i když by jsi nastartovanému motoru odpojil baterku tak poběží dokud nedojde nafta. Myslím tím teď opravdu klasický diesel, ono i na těhto motorech se časem nějaká elektronika objevila (např. 2.1 TD nebo myslím že i poslední 1.9D) ale to nebyla elektronika, která by to přímo řídila. No pokud vím tak když odpojíš baterku u klasickýho dieslu tak se zavře ventil na přívodu nafty. Citovat
Driver Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: Driver Klasický diesel nepotřebuje elektroniku, vstřikování nafty je provedeno mechanicky. Proto i když by jsi nastartovanému motoru odpojil baterku tak poběží dokud nedojde nafta. Myslím tím teď opravdu klasický diesel, ono i na těhto motorech se časem nějaká elektronika objevila (např. 2.1 TD nebo myslím že i poslední 1.9D) ale to nebyla elektronika, která by to přímo řídila. No pokud vím tak když odpojíš baterku u klasickýho dieslu tak se zavře ventil na přívodu nafty. To máš asi pravdu, ale v principu funkce toho motoru to tak je, že jede i bez baterky. Citovat
fijalka Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Ak tam ma bosh tak ma rostelavane cerpadlo - volnobezku. Som si stym uzil svoje ano sa to prepina ked pustis plyn a ma zabrat vonobezka, stavalo sa ze nazapla a drb na 500-600 ot nepravidelne raz to aj mesiac fachalo potom pri kazdj stopke na cervenu aj 10 krat za den zas ne Citovat
ALFWORKS Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Hmm tie stare diesle su fajn .. si spominam na svoju 309 1.8D v ktorej sa pocas 9-tich rokoch nemenilo nic Samozrejme okrem oleja a ineho spotrebneho materialu Ale som myslel, ze TD uz ma nejaku elektroniku... ale ako vidim, tak to krasne funguje aj bez nej BTW.. stejne nechapem ako to turbo vlastne funguje stymi vyfukovymi plynmi :D:D:D Citovat
Dave_k Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Původně zaslal: Driver Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: Driver Klasický diesel nepotřebuje elektroniku, vstřikování nafty je provedeno mechanicky. Proto i když by jsi nastartovanému motoru odpojil baterku tak poběží dokud nedojde nafta. Myslím tím teď opravdu klasický diesel, ono i na těhto motorech se časem nějaká elektronika objevila (např. 2.1 TD nebo myslím že i poslední 1.9D) ale to nebyla elektronika, která by to přímo řídila. No pokud vím tak když odpojíš baterku u klasickýho dieslu tak se zavře ventil na přívodu nafty. To máš asi pravdu, ale v principu funkce toho motoru to tak je, že jede i bez baterky. No kdybys vyhodil ten ventil tak by to asi jelo furt dokud by nafta nedošla. [upravil dne 5/12/05 Dave_k] Citovat
tomyka Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 lopatky turba su pohanane vyfukovymi plynmi ktore vychadzaju z motora. Citovat
ALFWORKS Odesláno 4. prosinec 2005 Odesláno 4. prosinec 2005 Hmm.. a potom je to nejak oddelene?.. ze tie vyfukove plyny idu spat do vyfuku a tie tociace sa klapky tocia nejake druhe klapky ktore pohanaju vzduch do nasavania? Neviem ci som si to spravne predstavil:myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.