Guest StibTo Odesláno 31. říjen 2015 Odesláno 31. říjen 2015 Hledal jsem, neuspesne. Mate nekdo zkusenosti s foliemi ve spreji zn. Foliatec na kola ? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 31. říjen 2015 Odesláno 31. říjen 2015 asi sem to videl na kolechpodle me majitel swetril a striknul to jen jednou vrstvou a ani poklicky z auta nesundal - bylo to takove nedodelane Citovat
MilanF1 Odesláno 31. říjen 2015 Odesláno 31. říjen 2015 To je plastidip, ne? Myslím, že jeden člen z P9 tím má postříkané celé auto. Citovat
Guest StibTo Odesláno 31. říjen 2015 Odesláno 31. říjen 2015 (upraveno) Spotreba se nezvedne co to je za nesmysl ... Nejde o plastidip, jde o sprej, ktery vytvrdne v sloupnutelnou folii, jen se to pak napriklad nesmi strikat zblizka wapkou apod. Bude to asi dost nachylny k poskozeni. Upraveno 31. říjen 2015 uživatelem StibTo Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 31. říjen 2015 Odesláno 31. říjen 2015 Foliatec a Plastidip by mělo být totéž jen jiná značka. Něco malo najdeš třeba tady - https://www.facebook.com/PlastiDipCeskaRepublika http://www.forum.ford-club.cz/viewtopic.php?f=120&t=13836 http://forum.skodahome.cz/topic/128049-plastidip-foliatec-barven%C3%AD-kol-a-dal%C5%A1%C3%ADch-%C4%8D%C3%A1st%C3%AD/ Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. listopad 2015 Odesláno 1. listopad 2015 Tak sam vis moc dobre co udela bordel prach z desek.... Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. listopad 2015 Odesláno 1. listopad 2015 Jo to samozrejme vim ale tak z litaku se to da dostat uz jen wapkou tak predpokladam, ze folie by sla aspon otrit hadrikem ... Videl jsem ty Foliatec uz v Kellyne a na P4 v Escape6 tuning shopu maji dokonce vystavku jak to vypada na kole + castecne odtrzene .. Citovat
skuci Odesláno 2. listopad 2015 Odesláno 2. listopad 2015 jestli chceš nějaký info , tak se ptej... stříkal jsem si s tím pár věcí na 508čce https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201277494773282&set=a.1687555802624.73770.1649573850&type=3&theater Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2015 Odesláno 3. listopad 2015 Ptám Jak to drzelo na kolech a jak dlouho vydrzelo bez nějakého viditelnejsiho poškození ? Dával jsi přímo plastidip a nebo tenhle konkrétní Foliatec ? Citovat
skuci Odesláno 3. listopad 2015 Odesláno 3. listopad 2015 na kolech to drželo dobře, wapka všechno v pohodě, musíš to stříkat důkladně, aby nebyla nikde žádná mezera pod kterou se může dostat bordel. Výhoda je, že když nějaký místo vynecháš, tak když nastříkáš druhou vrstvu, tak se to sleje doporučuji dát pod to buď ten základ pod plasti dip nebo použít alespoň 4 vrstvy. půjde to pak krásně dolů. Největší problém sem viděl na zpětných zrcátkách, kde jsem to často myl a drhnul a dostával dolů mouchy. Na kola jestli budeš mít černou tak je to dobrý, on totiž udělá takovou malou strukturu, po chvíli ježdění, se to prachem jakoby srovná a pak to jde v pohodě mýt a i jsem použil přípravky na čištění a v pohodě... Pokud budeš mít jiný odstín (světlejší) tak by to chtělo více čištění stačí takto? Jinak na kola jsem použil 5 sprejů a kupoval jsem je tuším kolem 1300 našel jsem to někde na netu, nejlevnější co byl a bylo to právě takhle už balení 5ks Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2015 Odesláno 3. listopad 2015 5ks za 1.300 ? To ale mluvis opravdu o plastidipu, ne ? Ten Foliatec prodava Kellyna ve verzich 1x400ml nebo 2x400ml s tim ze ty 2ks stoji na klub necelych 1.000 a tvrdi se tam, ze vystaci "az na 4 kola o velikosti 17" Citovat
skuci Odesláno 3. listopad 2015 Odesláno 3. listopad 2015 jj plasti dip klasickej... třeba zde, tuším že to bude dokonce ten samý co sem měl já http://aukro.cz/cz-firma-plasti-dip-400-ml-black-i5718151172.html Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2015 Odesláno 3. listopad 2015 Aha. No tak to asi není ale úplně to samé.. Citovat
skuci Odesláno 4. listopad 2015 Odesláno 4. listopad 2015 hele je to plasti tip nevím co si teda měl konkrétně na mysli a co sem koukal na pojem foliatec na kola a plasti dip na kola tak se mi zobrazily podobný odkazy Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. listopad 2015 Odesláno 4. listopad 2015 http://www.escape6.cz/exterier/strikane-folie-foliatec-idk17920/ ;) Citovat
skuci Odesláno 4. listopad 2015 Odesláno 4. listopad 2015 přijde mi to totožný, až na to, co sem měl já je neznačkový a tohle je značkový ale proncip i popois je hodně poodobný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.