Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoce se blíží :-))


Petr 406 red

Recommended Posts

Tak moje autíčko, už toho během roku dostalo docela dost, takže mělo Vánoce v podstatě každý druhý měsíc. Naposled novou spojku a včera úúppllně plnou nádrž :aut . Na Vánoce to tedy už budou jen nějaké drobnosti: umytí, vyčištění interiéru a možná i tu dálniční známku, ale to se ještě uvidí. A pak zase bude mít Vánoce každý dva měsíce, protože je to hrozně rozmazlené auto a pořád by chtělo něco nového. :o :o :roll :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mu snad už jenom ukážu fotky \"před a po\". :o

Během roku dostal li?áky, pak jsem je vyměnil za jiný, dostal taky sedačky, rádio, novej lak na kapotě a nově nalakovanej blatník, spojku, výměna gufer s těsněním, teď nedávno nějaký úpravy interiéru a ovládání rádia pod volantem. Možná mu koupím origoše poklice.

Řekl bych, že je toho dost, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Petr 406 red

Vánoce už jsou zase za dveřmi, tak už víte co koupíte svému miláčkovi (autíčku)??? Jestli mu vůbec něco koupíte:D:D:D :roker

No počkej, to jsou dvě různý věci. Tak miláčkovi, nebo autíčku???

Tak autíčko je miláček ne?? Alespoň pro někoho:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos dostal brzdovej váleček, nový pakny, mlhovky, tyčky stabilizátoru, střední díl vejfuku, baterku a před tejdnem olej + filtr. A může bejt rád že je v zimě pěkně pod střechou. Takže myslím že vánoce pro něj byly celej rok. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Tak moje autíčko, už toho během roku dostalo docela dost, takže mělo Vánoce v podstatě každý druhý měsíc. Naposled novou spojku a včera úúppllně plnou nádrž :aut . Na Vánoce to tedy už budou jen nějaké drobnosti: umytí, vyčištění interiéru a možná i tu dálniční známku, ale to se ještě uvidí. A pak zase bude mít Vánoce každý dva měsíce, protože je to hrozně rozmazlené auto a pořád by chtělo něco nového. :o :o :roll :roll

Koukám že autíčko taky hodně rozmazluješ jako já:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Aluška

Tak moje autíčko, už toho během roku dostalo docela dost, takže mělo Vánoce v podstatě každý druhý měsíc. Naposled novou spojku a včera úúppllně plnou nádrž :aut . Na Vánoce to tedy už budou jen nějaké drobnosti: umytí, vyčištění interiéru a možná i tu dálniční známku, ale to se ještě uvidí. A pak zase bude mít Vánoce každý dva měsíce, protože je to hrozně rozmazlené auto a pořád by chtělo něco nového. :o :o :roll :roll

Koukám že autíčko taky hodně rozmazluješ jako já:D:super

Ale někdy ani tak moc nechci a ono si to vždycky nějak vydupe. :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Aluška

Tak moje autíčko, už toho během roku dostalo docela dost, takže mělo Vánoce v podstatě každý druhý měsíc. Naposled novou spojku a včera úúppllně plnou nádrž :aut . Na Vánoce to tedy už budou jen nějaké drobnosti: umytí, vyčištění interiéru a možná i tu dálniční známku, ale to se ještě uvidí. A pak zase bude mít Vánoce každý dva měsíce, protože je to hrozně rozmazlené auto a pořád by chtělo něco nového. :o :o :roll :roll

Koukám že autíčko taky hodně rozmazluješ jako já:D:super

Ale někdy ani tak moc nechci a ono si to vždycky nějak vydupe. :myslim:D

To je správný !!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...