Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kedy výmema rozvodov Peugeot 508 1,6 Hdi 82 kw


stranom

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

no ja som kupil jazdenku 508 SW 2.0 HDi 136k (158 000km) a rozvody som menil pri 174 000km akurat mesiac dozadu. aj ked som sa na to pytal v servise, tak odporucali radsej skor ako cakat na nejaku blbu nahodu. stalo ma to 240 eur aj s pracou v neautorizovanom servise a nie original nahradne diely. v autorizovanom mi spravili ponuku na nejakych 360 Eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Super diky...ja to vymenim tak za 40 tisic pri 180 tisicoch...inak sa mi zda ze mi to dost zerie....pri 130 km/h mi to na dialnici papa 6,5 az 7 litrov co sa mi zda dost...cakal by som 5,5 az 6.    mam sice 1,6 Hdi  80kw, neviem zrejme chyba tam ta sestka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, takze je to normalne.....fakt neviem preco tam nedavaju dnes uz stadartne tu sestku, ved je to predsa len limuzina urcena pre dialnice a presun z mesta A do Mesta B. ale zrejme proste pre ten motor to nemaju navrhnute.....asi si ju tam dopisem na pakau a budem spokojny  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahojte, tak uz ma aj moc krasavec  (508, 2.0HDi, 103 kW) 180 tisic km na tachometri, v Peugeote v Martine mi nacenili vymenu rozvodu a vodnej pumpy s pracou na cca 700 eur, co je priserne vela. Viete poradit nejaky slusny servis v Bratislave napr. za rozumnu cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Otazka je, co je pro koho komplet. Pro mne to treba znamena oba dva remeny a vsechny kladky na obou remenech a vodni pumpa na rozvodovem u tohoto motoru. K tomu samozrejme nova chladici kapalina. Ale pro nekoho jineho to muze byt jen rozvodovy remen + 2 kladky a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...