Print Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Zdravím máte někdo zkušenost s díly z druhovýroby ? Jedná se o přední nárazník na Peugeot 406 face. Díky. http://autodily.shoptime.cz/zbozi/139150/Predni-naraznik-PEUGEOT-406--8 Citovat
misho.1709 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Skôr som tu zakladal podobnú tému http://www.peugeot-club.com/topic/98352-neoriginalny-naraznikálny-nárazník/ Citovat
KapriQ Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 Ja som kupoval blatník + predný narazník, ale asi posledný krát, nenepasuješ to na 100% pretože to je lisované od originálu, tým pádom je to nepresne vylisované a navyše kvalita nič moc. Origo / vrakáč najlepšie Citovat
OK406 Odesláno 3. květen 2015 Odesláno 3. květen 2015 (upraveno) A co zkusit z aci ? Upraveno 3. květen 2015 uživatelem OK406 Citovat
Print Odesláno 3. květen 2015 Autor Odesláno 3. květen 2015 Někde jsem se právě dočetl že plastové díly jsou ok ale že plechy nebrat. tak proto se ptám ještě tu díky za info Citovat
maNkovic Odesláno 4. květen 2015 Odesláno 4. květen 2015 Ja mám náhradu a sedí pekne akurát to bývalý majitel dal "odborne" nalakovať a lúpe sa mi farba Citovat
krtek 2 Odesláno 4. květen 2015 Odesláno 4. květen 2015 (upraveno) robil som BMW e 36 naraznik(plast ABS) pasoval celkom pekne ale blatnik katastrofa 1 cm kratsi nezlicujes vzivote Upraveno 4. květen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Print Odesláno 4. květen 2015 Autor Odesláno 4. květen 2015 JJ to je přesně to co jsem se dočetl na všech forech ... plast ok plech na prd díky za info zkusím tu druhovýrobu a hned jí zkusím nasadit jeste pred lakem a když nebude pasovat prej si ho vrátí zpet Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.