Ze života
TITULEK V NOVINÁCH: "HACKER PŘEVZAL KONTROLU NAD LETADLEM, ZVLÁDL TO Z KŘESLA V OBÝVÁKU." > ČEŠI NA TO: "TO JE TOHO, NAGYOVÁ PŘEVZALA KONTROLU NAD CELOU ČESKOU REPUBLIKOU A ZVLÁDLA TO Z POSTELE!"
Ještě, že jsi to sem napsal. Zde jsem se hádal ze členem koblih69 a tom kolik se tam vejde. Já jsem tam dal taky cca 3 litry a on tvrdil, že to není možný.
Včera vyzkoušeno.
Topení zapnuté na střed - fouká z palubovky a na nohy jde teplý vzduch.
Topení zapnuté na nohy - fouká z palubovky i na nohy teplý vzduch.
Takže aby mi nebylo horko na nohy, tak tento směr proudění byl vypnutý.
Vyzkoušeno při teplotě od 1 do -6 .
Bohužel neumím, ale zkus ze zeptat člena MJSytic. Ten mi vypsal motorizace do 308 kdy se jaká uváděla do výroby. Původně jsem se zajímal i o ni.
Já mám 5008 dovoz z Francie r.v. 11/2012 a už mám 1.6 hdi 84kW.