Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Bezpečnostní ořech na šrouby atd.

    Pokud máš sériové číslo šroubů, tak v Peugeotu koupíš nový ořech.
  2. Zespodu světla. Když rukou zajedeš pod světlo, tak to určitě nahmatáš.
  3. Zavolej Nečasovi a uvidíš co Ti řekne. Třeba se domluvíte.
  4. Laďa

    Kryt proti sněhu

    v návodu k obsluze se píše toto Kryt proti sněhu.pdf
  5. Laďa

    Vystřelovací klíč

    Kup si nový obal a předělej si ho. Třeba zde https://www.auto-moto-elektronika.cz/autoklice-obaly-klicu-planzety/peugeot/ .
  6. Ze života TITULEK V NOVINÁCH: "HACKER PŘEVZAL KONTROLU NAD LETADLEM, ZVLÁDL TO Z KŘESLA V OBÝVÁKU." > ČEŠI NA TO: "TO JE TOHO, NAGYOVÁ PŘEVZALA KONTROLU NAD CELOU ČESKOU REPUBLIKOU A ZVLÁDLA TO Z POSTELE!"
  7. Laďa

    Konektor s hadičkou pro Fap

    Ještě, že jsi to sem napsal. Zde jsem se hádal ze členem koblih69 a tom kolik se tam vejde. Já jsem tam dal taky cca 3 litry a on tvrdil, že to není možný.
  8. Laďa

    Zvolavacie akcie na GT

    Buďto zde ve vlákně servisní historie nebo v Peugeotu to zjistí.
  9. Laďa

    Aditívum FAP

    podívej se na citroeny.eu
  10. Laďa

    WIP NAv

    Dej e-mail na sebe . Pošlu Ti pro Wip Nav+ mapy 2/2016.
  11. Laďa

    skakanie auta

    Jak dlouho to auto máš? Nechce se to s tím autem naučit? Někdo si na to stěžuje a někdo zase ne.
  12. Laďa

    WIP NAv

    Ty máš co?
  13. A právě z tohoto důvodu má 5008 v kufru přenosnou baterku
  14. Laďa

    topení ve voze

    Já bych si toho taky nevšímal, kdybych to nezkoušel pro člena klubu.
  15. Laďa

    topení ve voze

    Včera vyzkoušeno. Topení zapnuté na střed - fouká z palubovky a na nohy jde teplý vzduch. Topení zapnuté na nohy - fouká z palubovky i na nohy teplý vzduch. Takže aby mi nebylo horko na nohy, tak tento směr proudění byl vypnutý. Vyzkoušeno při teplotě od 1 do -6 .
  16. Laďa

    topení ve voze

    To jsem nezkoušel. Měl jsem zapnuté foukání nahoru, na střed i na nohy a výsledek jak jsem psal
  17. Laďa

    topení ve voze

    Nene, teď jsem jel 2x v -15 a na tělo mi bylo teplo ale na nohy horko. Až moc.
  18. Laďa

    topení ve voze

    Jsem stejného názoru jak Olda.
  19. Bohužel neumím, ale zkus ze zeptat člena MJSytic. Ten mi vypsal motorizace do 308 kdy se jaká uváděla do výroby. Původně jsem se zajímal i o ni. Já mám 5008 dovoz z Francie r.v. 11/2012 a už mám 1.6 hdi 84kW.
  20. 84 kW není jen e-hdi. Jsou i bez tohoto systému.
  21. Lidi co nepoznají Peugeota nemají v peugeotclubu co dělat
×
×
  • Vytvořit...