Pokud to má český technický průkaz, tak to bude v něm napsané. Na první stránce jak jsou ÚŘEDNÍ ZÁZNAMY mám uvedeno - zaplacen poplatek na podporu sběru a využití autovraků. Pokud to tam není napsané nebo není vystaven český technický průkaz, tak budeš muset tento poplatek zaplatit. Mělo by to být 3000,-Kč.