Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    ECONOMY MODE ACTIVE

    Proč rádio? To neřídí economy mode.
    • 74
  2. Stifler a John nezoufejte, ty vaše červený auta budou určitě chtít na podzim kdy se bude natáčet další série Kobry11. Na ty hromadné dálniční nehody jim bude jedno jakou má auto barvu.:D:D
  3. Laďa

    dodelani tempomatu

    Tak on bude asi problém písemném položení dotazu. Dealer měl asi obavu aby jsi to neměl černé na bílém.
  4. Laďa

    Clona panoramatické střechy

    Někde tady na foru jsem viděl že člen pp205 ( http://www.peugeot-kly.cz ) prodává(l) za 2500,-. Já potřebuji taky pouze jeden panel a ten nikde nekoupíš. Jinak celá střecha je nedostatkový zboží.
    • 26
  5. Laďa

    sedačky do 3 řady

    Tady máš za 350,-Kč
  6. Laďa

    hlášení ABS ESP

    Jenže diagnostika napíše přesně které to je a nemusíš běhat pod autem od jednoho kola k druhému.
    • 71
  7. Já mám 20, takže 20 určitě.
    • 61
  8. Laďa

    Několik dotazů k 407 SW

    Různi lidé - různé názory. Např. mě tato věc vůbec neomezuje v užívání auta.
  9. jj viz třeba zde http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/ministerstvo-zahranici-varuje-do-chorvatska-jedte-radeji-s-pasem.html
    • 86
  10. Laďa

    Konektor zadního světla

    Že by na vrakovišti?
  11. např. http://obchod.autokelly.sk/#PATH=3345620;4246625;4246692;4247294;4394648;4394656;4394657|CT=5|PCT=4|CUR=2|PGS=20|PT=0|PDID=1374499|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0| autokelly.sk - 256.93 euro
  12. Tady by jsi mohl najít odpověď http://www.personalni-poradna.cz/tag/?id=8
    • 11
  13. Laďa

    Noční hlídání

    No pěkně dlouho zde nikdo nehlídal.
  14. Kdy to budeš montovat do auta?
    • 17
  15. Laďa

    Cistic Vstrekov

    Podívej se tady
    • 9
  16. Laďa

    5008 vs. S-MAX

    Tady máš odkaz http://www.forum.ford-club.cz/ tak aby jsi se už pomalu učil komunikovat s kolegy.:aut [upravil dne 29/6/11 22:23 Laďa]
  17. Co tam je špatně?
    • 6
  18. Laďa

    rezervní kolo

    k vozidlům které měli povinnou rezervu(starši ročníky) se vyjadřuje výrobce zda je možné jezdit bez rezervy.
    • 16
  19. Laďa

    TEC 2000

    Není lepší mít v pivnici pivo?:D:D
  20. Laďa

    Rozvody Km toť otázka

    Raiser určitě myslel pasivitu zaměstanců Peugeotu. Však výrobce uvádí při městském provozu 180000km a při dálkovém 240000km, tak proč pasivita. Jen dělají vše podle doporučení výrobce.
    • 37
  21. Laďa

    rozdíly před a po faceliftu

    • 33
  22. Laďa

    rozdíly před a po faceliftu

    Stačí se podívat do inzerce a hned víš jak vypadají zadní světla:D
    • 33
  23. Laďa

    Uni katalyzátory

    Nic nezaměňoval na te stránce mají obojí http://www.aaavyfuky.cz/index.php?skp1=filtry-pevnych-castic
    • 18
  24. Laďa

    Rozvody Km toť otázka

    Jdu za 14 dní měnit a mám najeto 160 000km. Sice o něco dřív než uvádí výrobce, ale budu mít jistotu.
    • 37
  25. Laďa

    po kontrole v Peugeote

    Název tématu je \"po kontrole v Peugeote\" A kluci řeší věci na které přišli po kontrole v Peugeotu (ikdyž přes internet). Aspoň vidíš jak je důležíté zadávat správné názvy vláken.:P:papa
    • 38
×
×
  • Vytvořit...