Stifler a John nezoufejte, ty vaše červený auta budou určitě chtít na podzim kdy se bude natáčet další série Kobry11. Na ty hromadné dálniční nehody jim bude jedno jakou má auto barvu.:D:D
Někde tady na foru jsem viděl že člen pp205 ( http://www.peugeot-kly.cz ) prodává(l) za 2500,-.
Já potřebuji taky pouze jeden panel a ten nikde nekoupíš. Jinak celá střecha je nedostatkový zboží.
např. http://obchod.autokelly.sk/#PATH=3345620;4246625;4246692;4247294;4394648;4394656;4394657|CT=5|PCT=4|CUR=2|PGS=20|PT=0|PDID=1374499|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|
autokelly.sk - 256.93 euro
Raiser určitě myslel pasivitu zaměstanců Peugeotu. Však výrobce uvádí při městském provozu 180000km a při dálkovém 240000km, tak proč pasivita. Jen dělají vše podle doporučení výrobce.
Název tématu je \"po kontrole v Peugeote\" A kluci řeší věci na které přišli po kontrole v Peugeotu (ikdyž přes internet). Aspoň vidíš jak je důležíté zadávat správné názvy vláken.:P:papa