Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Počet míst k sezení a ORV

    5/8 - protože jsou 2 místa vpředu + 3 místa vzadu + do kufru se dá lavice pro 3 osoby a to se rovná 8.
    • 80
  2. Laďa

    aditivum fap peugeot 407

    No tak ti nezbude nic jiného než čekat až se ti ozve.
    • 38
  3. Laďa

    aditivum fap peugeot 407

    Třeba tady http://citroeny.eu/aditiva-pro-fap/65-eolys-176-kit-3l-aditivum-pro-fap-filtry-citroen-peugeot-walker-80501--3277490805010.html
    • 38
  4. Laďa

    Počet míst k sezení a ORV

    Tak tady to je https://www.peugeot-club.com/topic/99601-807cka-radačka-rada/?p=1665385 Můžeš studovat
    • 80
  5. Laďa

    Počet míst k sezení a ORV

    Už se to tady řešilo, ale jsem na telefonu a nějak to nemůžu najít.
    • 80
  6. Laďa

    Neznámá kontrolka!! prosím o pomoc

    Těžko se ti radí, když si ty rady nepřečteš. V předešlých příspěvcích to máš popsané a dokonce i s fotkou.
    • 34
  7. Laďa

    Neznámá kontrolka!! prosím o pomoc

    Ano, Nečase jsem myslel tím dobrým servisem.
    • 34
  8. Laďa

    Neznámá kontrolka!! prosím o pomoc

    No vypadá to na tu kontrolku vody v pal. filtru. Ale u benzínu V Zábřehu máte dobrý servis, tak se tam zastav. Určitě pomůžou. Hurvajz a Lukas nepředbíhejte
    • 34
  9. Jak kde je málo neplacených pláží.
    • 28
  10. Laďa

    Slaba klimatizace

    625g
    • 54
  11. Je jedno jaké koupíš příčníky. Jsou tu lidi co je koupili v Lidlu. Já mám Hakr příčníky i nosiče kol a vlastně i nosič lyží.
    • 16
  12. Laďa

    Kamera do auta

    A jak to bude třeba u Seata Altea? Tá má stěrače v A sloupcích schované.
  13. Laďa

    Potkal jsem klubáka...

    Kdopak to stál v noci v Jeseníku pod vlakovým nádažím? P307 reg. značka 1AN ---- a pod ní podložka klubu.
  14. Laďa

    VIN Peugeot 508

    Pokud nejsi řádný (placený) člen, tak ti to nikdo nezjistí. Navíc to máš ve špatném vlákně a stejmě se do servisní historie zapisují většinou jen záruční opravy.
  15. Výborně, zase jedna dobrá zpráva po těch hádkách ohledně voleb a volby moderátorů.
  16. Laďa

    Olej

    Jestli máš FAP, tak jsi kupoval špatně. Správně má být total quartz ineo ecs 5w30.
    • 67
  17. Laďa

    P206 1.4Hdi

    Není to AdBlue ale Eyloys. Je v tom velký rozdíl.
    • 22
  18. Laďa

    nádržka na aditivum

    Je to celá sada kterou koupíš v Peugeotu nebo někde jinde.
  19. Laďa

    výměna oleje u 5008 1.6 HDi

    filtr Mann - bude vyhovovat.
  20. Laďa

    výměna oleje u 5008 1.6 HDi

    Já nevím, ale když žena lehá, tak spíš nasazuje gumu
  21. Laďa

    nádržka na aditivum

    Aditivum do nafty se přidává do nádrže při tankování - VIF, CASTROL atd. Aditivum (správně Eyloys) pro FAP filtr se doplňuje jednou za čas cca 150 000 km a auto si samo řekne. Nádržka je pod autem. V zavazadlovém prostoru je nádržka pro aditivum (Adblue) pro nové motory blueHdi. Auto si taky samo řekne, kdy doplnit. Tady je to ale častěji než pro FAP filtr.
  22. Laďa

    Nefunkční ESP ?

    Jj nejspíš vadné čidlo ABS na některém kole.
    • 6
  23. Není za co.
  24. Jj, taky jsem dostal v servisu jejich podložku (jednalo se o jiný než ty uvádíš). Ale aspoň novou.
    • 14
  25. Na 206 3 litry asi 2-3 minuty.
×
×
  • Vytvořit...