Mexická služka žádá o zvýšení platu....
Manželku to velice naštvalo a rozhodla se si s ní o tom promluvit.
Zeptala se: "Marie, z jakého důvodu chceš zvýšit plat?" Maria: "Dobrá, Señora, jsou k tomu tři důvody."
"Ten první je, že žehlím líp než vy." Manželka: "Kdo řekl že žehlíš líp než já?"
Maria: "Váš muž to řekl." Manželka: "Skutečně?"
Maria: "Druhý důvod je, že jsem lepší kuchařka než vy." Manželka: "Nesmysl. Kdo řekl že jsi lepší kuchařka než já?"
Maria: "Váš muž to řekl."
Manželka, velice podrážděně: "On to řekl, skutečně?"
Maria: "Třetí důvod je, že jsem lepší v posteli než vy." Manželka: Už skutečně vzteklá, přes zaťaté zuby, "A to také řekl můj manžel?"
Maria: "Ne Señora...."To řekl zahradník." Manželka: "Tak, kolik říkáš že chceš přidat?"