Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    rozklicovani VIN codu

    Ferry já bych řekl vyrobeno 19.2.1999.
  2. Laďa

    Výber nafty

    Právě že ne kurz národní banky, ale kurz banky u které mám účet. Mě nezajímá kolik stojí PHM podle kurzu národní banky, ale kolik JÁ zaplatím.
  3. Ale platí. Podle mě bude problém v zámku. Nemáme na služebním autě úplně stejný, ale po odemčení se nesmí protáčet. Pouze otočit pro uvolnění a oddělat. [upravil dne 16/4/11 20:05 Ferry]
  4. Policajti Ti řekli že to pojišťovna neuzná protože by s tím měli práci a museli by to sepsat na místě.
    • 6
  5. Laďa

    Nahodne problemy s 307 SW

    Za co 25 000? S diagnostikou je tady hodně lidí např. HonzaZ, straki007 nebo pp205. Tak se obrať na ně.
  6. Džůny nevěřím tomu že když vrchnost sníží daňové zatížení na PHM tak pumpaři zlevní.
  7. Laďa

    Noční hlídání

    Vyderžaj pianier:)
  8. Laďa

    Noční hlídání

    Tak už je čas.
  9. Laďa

    Noční hlídání

    Tak já se dnes zase hlásím na hlídání. A nic za to nechci:D
  10. Laďa

    Servisní prohlídka 150 000 km

    Rozvody - to záleží jak moc jsi si jistý s najetými kilometry. Servisní prohlídka - má cenu absolvovat při těchto kilometrech? (záleží jak je staré auto).
  11. Člen tohoto klubu godzila.01 http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=godzila.01 http://shop.navaseauta.cz/
    • 7
  12. To ti nikdo neřekne protože záleží na gumě. Např. na Barumkách najedeš celkem 20000km a na Michelinkach 40000km. Ty km jsou jen orientačně.
  13. Laďa

    Stěrače Valeo

    A co tady? http://auto.aukro.cz/sterace-kraft-evolution-aerotwin-peugeot-407-2ks-i1542209210.html
  14. Laďa

    Radio RD4 a nazvy skladieb

    Jj máš pravdu. Nějak jsem přečetl že nepřehrává MP3. Hold budu muset reagovat na příspěvky až po ranní kávičce.
  15. Laďa

    Radio RD4 a nazvy skladieb

    Však máš uvedené N1 pouze CD, takže Ti to souhlasí.
  16. Laďa

    Noční hlídání

    Tak já dnes hlídám:papa
  17. Já jsem před tou 508 jel ve 207 takže jsem si potom připadal jak v autobusu. Ale řekl bych že je to stejné.
  18. Laďa

    Clona panoramatické střechy

    Když budeš mít čas a chuť tak pohledej a domluvíme se.
  19. Laďa

    aditiva

    To je právě to aditivum VIF o kterém se zde mnohokrát píše. [upravil dne 2/4/11 12:25 Laďa]
  20. Laďa

    ozdobné lišty

    Nejde, pouze celá lišta. Ta chromovaná není plastová ale plech.
  21. Laďa

    Denne LED svetla

    Musíš dodržet i parametry pro umístění světel na denní svícení.
  22. Laďa

    ozdobné lišty

    Kupoval jsem boční v peugeotu cena cca 1100,-Kč. Černá s chromovaným páskem.
  23. Laďa

    Clona panoramatické střechy

    No jo ale sehnat někoho kdo to udělá. Já jsem na dvou místech ty kluzáky přišrouboval malými šroubky a hlavičky jsem obrousil tak aby to jezdilo, což funguje ale chybí mi ten jeden kluzák takže to nemůžu dodělat a vyzkoušet v celku a 1100,-Kč se mi nechce dávat za všechny když potřebuji jen jeden.Takže pokud by někomu jeden nebo dva přebýval tak odkoupím.
  24. Hele pražáku:Dnení náhodou tvoje fotka v avataru focená v Bludově u Peugeotu?
    • 17
  25. Je pasivní antiradar který není zakázaný potom je aktivní, který je zakázaný.
    • 15
×
×
  • Vytvořit...