Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. To je možné, ale stále se vyrábí v Česku podle původní receptůry.
  2. Medvěde - nepleť sem vůbec cestu přes Červenohorské sedlo. Zbytečná zájížďka a navíc tam je kopec přes který jezdí kamiony protože přes Pastviny mají zákaz. Gabriel307 od Tebe jsou dvě cesty. Buďto přes Polsko anebo přes Pastviny, Králiky, Hanušovice, Ramzovské sedlo do Lipové. Já osobně když jedu na tu stranu k vám, tak raději jedu přes Králiky atd. než Polsko. Tato cesta je udržovaná a navíc tudy jezdí kromě místní autobusové dopravy i pravidelná linka Jeseník-Praha a jak jsem uvedl výše, tak je zde zákaz kamionům. Kam zajít teď v zimě moc netuším, protože je tu mnoho sněhu, takže bez běžek asi toho moc nebude. Jinak wellness v hotelu Helios (Lipová), více info např. zde http://www.jesenik.org/ Pokud budete chtít zajít na dobré jídlo, tak buď přímo v Lipové restaurace Kovárna nebo v Jeseníku penzion U Petra.
  3. Jede, na vlastní oči jsem toto viděl v létě v Mirabilandii.
  4. \"Mami, tati, rozhodl jsem se osamostatnit.\" \"To je moc dobře.\" \"Kufry máte před barákem.\"
  5. Laďa

    Vychytávka s pásama

    20x určitě nee. Já bych řekl, že to gonguje dokud se člověk nepřipoutá. jednou jsem to zkoušel, ale po ujetí cca 1,5km jsem to vzdal a připoutal se. Ono čím rychleji auto jede tím hlasitěji to hraje písničku:D
  6. Laďa

    407 sw (ropák) Prodám

    A tady máš datum výroby 27 August 2007
  7. Jinak včera večer říkalo rádio, že se na folie zaměří i STK při pravidelných kontrolách a tudíž se předpokládá, že se i zdraží poplatek za tuto kontrolu.
  8. To je to co jsem psal zde. Že auta z výroby už mají tak zatmavené okna, že tam k dalšímu zatmavení již moc prostoru není. [upravil dne 6/1/12 14:14 od Laďa]
  9. Laďa

    Peugeot 406- Pumpař

    Podložky jsou ještě docola v pohodě, ale já jsem už viděl 406 s poklicemi Renault.
  10. Laďa

    dovoz auta z SK do CZ

    Tady by jsi měl najít co potřebuješ http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dovoz_registrace_a_schvalovani_vozidel/Dovoz+vozidel/ http://www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpravy/zmena_dovozu_ojetin.htm [upravil dne 6/1/12 12:40 od Laďa]
  11. Laďa

    Doplnění aditiva 407 2.OHDI

    Stejné i nádržka je na stejném místě.
  12. Laďa

    Poctivý lidé ještě nevymřeli!

    Protože chtěli ještě nálezné
  13. Laďa

    Noční hlídání

    Ty se neponaučíš. Když máš cigára, tak zase nemáš čím zapalovat. To jsi si dal doutník:myslim [upravil dne 4/1/12 02:27 od Laďa]
  14. Laďa

    Noční hlídání

    Nepočítej příspěvky ale raději si spočítej cigarety aby Ti vystačily do rána.
  15. Máte někdo zkušenosti s touto firmou ohledně čištění vstřiků? http://www.agrega.cz/bosch/bosch-service/ ne že bych to hned teď potřeboval, ale viděl jsem zde dotazy ohledně firem na čištění vstřikovačů od členů s této části republiky.
  16. Laďa

    5008 - zkušenosti

    Dobře vyřešené to má 405. Tam jsou ostřikovače na liště stěrače.
  17. Laďa

    Rozvody . pls

    Jup48 to neříkám.
    • 78
  18. Laďa

    Rozvody . pls

    Tak to jsem špatně pochopil. Nic se nestalo a zároveň já se omlouvám za moji reakci. [upravil dne 30/12/11 23:49 od Laďa]
    • 78
  19. Laďa

    Rozvody . pls

    Jup48 nezbývá mi než konstatovat že opravdu si stojíš za svým ale argumenty nemáš žádné. Jinak se nechci hádat přes net. Někdonvznesl dotaz a já jsem odpověděl popravdě. [upravil dne 30/12/11 23:43 od Laďa]
    • 78
  20. Laďa

    Rozvody . pls

    To nebyl no name servis. Servis Nečas v Zábřehu. Kromě mě tam jezdí i jiní členové clubu a navíc já osobně tam jezdím již 10 let a bez problémů. Já nejsem jeden z těch co jezdí do servisu podle ceny. To ale neznamená že jsem ochoten dát za servis jakoukoliv částku.
    • 78
  21. Laďa

    Rozvody . pls

    :Dnevíš o čem mluvíš(píšeš).
    • 78
  22. Laďa

    Rozvody . pls

    Asi si sedím na vedení [upravil dne 30/12/11 23:13 od Laďa]
    • 78
  23. Žádný nemám......jestli to bylo na mě... zatím mi to příjde zbytečný to řešit když ještě nestojí na dvoře,určitě se pak ozvu. Jinak je to od dovozce kterého znám a toto mi řekl,je to od lidí kteří mají svého opravaře a jezdí k němu a originál servis neřeší,a dovozce to má od toho opravaře který mu sdělil to stou spojkou. I když dneska něco od známého bývá většinou horší provedení nebo dražší,v tom se možná s někým doufám shodnu,takže jsem na tom uplně stejně jako bych jel na inzerát v čechách bez servisky, musíme auto pořádně projet a prohlédnout nic jiného s tím nevymyslím. Jediná výhoda je ,že vím že prodejce není v náké exekuci abych pak o auto přišel,faktura bude zvenku přímo na mě. Zde pěkná brožura k nákupu jestli už to tu někde není. http://www.sdruzeni-sova.cz/prirucka.pdf ted mě napadá má cenu to vzít někam na diagnostiku,jako třeba že by z nějaké té grafické křivky charakteristiky motoru bylo poznat že už je motor hodně horší,že má třeba těch 380 tis.km.? [upravil dne 30/12/11 20:20 od cimrosek] jestli si dobře vzpomínám, tak už sem přispíval jeden člen co koupil auto od kamaráda-prodejce a druhý kamarád-servisák mu ho doporučil. Pak vyšlo najevo, že všichni vzájemně byli kamarádí a \"chudák kupec\"měl problémy.
    • 38
  24. Laďa

    odomykanie a zamykanie swcko

    Ten alarm by som pochopil ale prečo to odomkne celé auto, už nie:myslim.Na odomknutie komplet auta je predsa iné tlačítko a ak sa potrebujem dostať iba do kufra príde mi to nelogické aby sa otváralo celé auto alebo je problém iba v naprogramovaní DO? Jen pro pořádek - když zmáčku tlačítko na DO pro otevření okna kofru, tak se mi odemkne celé auto.
    • 28
×
×
  • Vytvořit...