Žádný nemám......jestli to bylo na mě...
zatím mi to příjde zbytečný to řešit když ještě nestojí na dvoře,určitě se pak ozvu.
Jinak je to od dovozce kterého znám a toto mi řekl,je to od lidí kteří mají svého opravaře a jezdí k němu a originál servis neřeší,a dovozce to má od toho opravaře který mu sdělil to stou spojkou.
I když dneska něco od známého bývá většinou horší provedení nebo dražší,v tom se možná s někým doufám shodnu,takže jsem na tom uplně stejně jako bych jel na inzerát v čechách bez servisky, musíme auto pořádně projet a prohlédnout nic jiného s tím nevymyslím.
Jediná výhoda je ,že vím že prodejce není v náké exekuci abych pak o auto přišel,faktura bude zvenku přímo na mě.
Zde pěkná brožura k nákupu jestli už to tu někde není.
http://www.sdruzeni-sova.cz/prirucka.pdf
ted mě napadá má cenu to vzít někam na diagnostiku,jako třeba
že by z nějaké té grafické křivky charakteristiky motoru bylo poznat že už je motor hodně horší,že má třeba těch 380 tis.km.?
[upravil dne 30/12/11 20:20 od cimrosek]
jestli si dobře vzpomínám, tak už sem přispíval jeden člen co koupil auto od kamaráda-prodejce a druhý kamarád-servisák mu ho doporučil. Pak vyšlo najevo, že všichni vzájemně byli kamarádí a \"chudák kupec\"měl problémy.